7 myśli na temat “Bobcats – Sixers 98:104

• 1 grudnia 2012 o 03:27

J-Rich dzięki 14 pkt w 4kwarcie (4×3) łącznie 22 zapewnia wyjazdowe zwycięstwo nad Charlotte 104-98, gdzie Sixers rzucali na skuteczności 51 % za 2 i 47 % za 3, w meczu gdzie Philadelphia prowadziła od początku do końca spotkania,Niesamowity występ zanotowali również Evan Turner 25 pkt (10/15FG) oraz Jrue Holiday 13pkt 15ast!! (10 do przerwy!) 3 straty:) Wśród pokonanych wyróżnił się Ben Gordon zdobywca 19 pkt (3×4).Philadelphia po tym meczu tym samym odniosła 4 wyjazdowe zwycięstwo w sześciu meczach, legitymując się łącznym bilansem 10 zwycięstw i 6 porażek. Już jutro pierwsze od czasu playoff spotkanie z Chicago Bulls w słynnej United Center, czy zakończy się ono zwycięstwem 76 ers? Początek o 2 w nocy, LET’S GO SIXERS! Koniec sprawozdania:)

• 1 grudnia 2012 o 12:20

z jednym się nie zgodzę :P nie prowadzili od początku do końca :P

• 1 grudnia 2012 o 12:25

Hehehe, prowadzili „praktycznie” od początku do końca:)Emocje mnie poniosły.

• 1 grudnia 2012 o 12:40

błagam, niech to się okaże od teraz standardową formą Turnera :-)

• 1 grudnia 2012 o 13:05

Ostatnie 3 mecze w jego wykonaniu już były niezłe. Może i Collins mówił prawdę, że Turner na początku sezonu miał problem ze sobą a nie z umiejętnościami. Po jego grze naprawdę widać progres i jeśli ma tak dalej grać, to jest w ataku lepszą opcją jak był Iguodala. Ale ogólnie w tym spotkaniu trzeba pochwalić niemal cały skład. Wszyscy jakąś dobrą pracę wykonali. Jedynie nie podobał mi się Wayns, który dostał dużo minut, ale widać, że jeśli chce grać w NBA to dużo pracy go jeszcze czeka, dość słaba technika rzutowa i panowanie nad piłką też nie jakieś dobre. Ale trzeba pamiętać że chłopak dopiero zaczyna swoją przygodę z tą ligą. No i Brown też nie zachwycił wczoraj. A pozostali, hmm, aż miło się ich oglądało. Holiday 15 asyst, wynik naprawdę imponujący, przy tylko 2 stratach. Turner 25 pkt, 10 zbiórek, Richardson ze swoim imponującym wynikiem czwartej kwarty czy Allen który pod koszem naprawdę fajnie wyglądał