Jazz – Sixers 86:107

Philadelphia 76ers pokonała dziś w nocy Utah Jazz, dzięki czemu Sixers legitymują się w tej chwili bilansem 9-7!

Rozpoczęliśmy spotkanie w składzie (F) Dario Saric, (F) Robert Covington, (C) Joel Embiid, (G) J.J. Redick, (G) Ben Simmons.

Sixers zdobyli prowadzenie już w pierwszej kwarcie i nie oddali go do końca meczu. Kluczem do zwycięstwa okazała się szczelna obrona podkoszowa, której przewodzili Joel Embiid i Amir Johnson. Zupełnie inaczej wyglądało to po drugiej stronie, gdzie pozbawieni swego lidera Rudy’ego Goberta Jazz nie potrafili zatrzymać rozpędzonego Bena Simmonsa. Na uwagę zasługuje fakt, iż zawodnicy z Philly trafili jedynie 4 razy zza łuku (15 prób)!

Po kilku meczach nieobecności mogliśmy w końcu zobaczyć na parkiecie Jerryda Baylessa, który wrócił po kontuzji nadgarstka. Doświadczony rozgrywający nie zaznaczył jednak swej boiskowej obecności w szczególny sposób. Na parkiecie pojawili się także Furkan Korkmaz i Jacob Pullen – obaj na niecałą minutę.

• 21 listopada 2017 o 11:40

jak dla mnie mecz na mega plus, skoro mieli przewage w pomalowanym to bardzo dobrze ze ograniczyli proby 3-punktowe, trzeba czesciej wykorzystywac przewage atletycznosci ;)

• 21 listopada 2017 o 14:07

Szkoda że w takich meczach Brown nie daje pograć rezerwie: Korkmaz, Pullen, nawet 5 minut