Przyszli/odeszli…

Ponad dwa tygodnie temu informowano, że Adam Aron został zwolniony z funkcji CEO (po polsku: dyrektor generalny). Klub zaprzeczył, plotki zdementowano. Wczoraj za to Sixers ogłosili, że Aron (który jest wśród grupy inwestorów, którzy kupili klub) sam zrezygnował ze swojego stanowiska, ponieważ potrzebuje więcej czasu na nowy interes. O co w tym chodzi – nie wiadomo, znamy za to nazwisko nowego CEO, którym został Scott O’Neil, ostatnio zarządzający klubami sportowymi w Madison Square Garden.

Dorell Wright nie wróci już do Sixers. Jako wolny agent dogadał się z Portland Trail Blazers, którzy zaoferowali mu 2-letni kontrakt za 6 milonów dolarów.

Kiedy Dwight Howard znalazł nowy dom, zainteresowano się Andrew Bynumem. Ten sam strzelil sobie w kolano stopę stwierdzając, że nie pokaże się na żadnych treningach czy testach, bo mu nie przystoi. Mimo to znaleźli się desperaci – Cleveland Cavaliers zaoferowali mu 2-letni kontrakt (za 24 miliony), poważnie zainteresowani są także Dallas Mavericks.

Tymczasem Sixers są obecnie jedyną drużyną w lidze bez trenera, chociaż od zwolnienia Douga Collinsa minęły dwa miesiące. Mówi się, że nazwisko jego następcy poznamy najwcześniej po zakończeniu ligi letniej (to wersja optymistyczna).

 

2 komentarze

  1. Lukasz pisze:

    troche lipa z tym trenerem, będą mieli mało czasu żeby się zgrać i załapać zagrywki nowego trenera

  2. sznida pisze:

    Do przygotowań do sezonu jeszcze dużo czasu, więc nie ma się na razie co o to martwić. teraz gra liga letnia, to trener jest potrzebny tak naprawdę tylko żeby wyselekcjonować zawodników których by chciał, ale i tu powinien sobie poradzić ktoś inny w klubie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *