Embiid jeszcze trochę nie pogra…

Kontuzja kolana Joela Embida jest poważniejsza, niż początkowo się wydawało. Na domiar złego prześwietlenie drugiej nogi koszykarza także wykazało drobny uraz. Oznacza to, że Embiid nie zagra w dwóch pozostałych spotkaniach przed Weekendem Gwiazd NBA, na którym zresztą też go nie zobaczymy. Władze klubu zapewniają, że Embiid ma wrócić krótko po przerwie na Weekend Gwiazd, ale dokładniej daty nie podano.

Bryan Colangelo dodał natomiast, że celem na ten sezon jest także powrót do gry Bena Simmonsa, jednak znowu – jakiekolwiek daty to tylko spekulacje.

Z kolei Brett Brown potwierdził fakt rozmów transferowych z New Orleans Pelicans odnośnie Jahlila Okafora. Najnowsze przecieki mówią, że do wymiany już niewiele brakuje.

3 komentarze

  1. sznida pisze:

    Jak dla mnie, coraz bardziej realne jest celowe nie wpuszczanie Embiida do gry. W ten sposób są dwie korzyści na raz, większa szansa na przegrane oraz nie trzeba będzie się tłumaczyć dlaczego Embiid nie uczestniczy w ASG.

  2. hetman3 pisze:

    Na jakich zasadach ta wymiana by się miala odbyc? bo chyba nie Ajinca plus pick

  3. sixersfan pisze:

    Tymczasem druga z rzędu wygrana, co nie ukrywam, ze mnie cieszy. Co do Embiida to nie doszukuje sie tutaj drugiego dna. Przyjmuje, ze faktycznie ten uraz wymaga dłuższego odpoczynku. Tymczasem, az milo oglądać tak grającego Saric i Noela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *