7 myśli na temat “76ers z najniższą frekwencją

 • 6 stycznia 2014 o 23:57
  Permalink

  Ciekawe czy to widmo przeprowadzki do Jersey jest realne. To by było prawdziwe świństwo po latach posuchy przenieść drużynę, która zaczyna być perspektywiczna.

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2014 o 03:18
  Permalink

  Wilt mozesz rozwinac te kwestie? Pierwsze slysze o jakichkolwiek przenosinach, ale moze nie sledzilem wszystkich donosow zbyt uwaznie. Miejsce Sixers jest w Philly…

  (przepraszam za brak polskich znakow, ale tu sklad pisze, takowe na komputerze nie istnieja)

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2014 o 10:40
  Permalink

  Co takiego?! Wilt rozwiń temat, biegusiem, plis

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2014 o 12:03
  Permalink

  Był na philly.com o tym artykuł, ale nie mogę go znaleźć. I nie wydaje mi się, żeby to w ogóle mogło dojść do skutku.

  Przegraliśmy z Timberwolves – WRACAMY DO GRY! :D Musimy się wziąć do 'roboty’, bo do tankowania dołączy kolejny team – Chicago Bulls!

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2014 o 12:10
  Permalink

  Dziennikarze z Philly.com insynuowali, że właściciel Sixers przeniesie klub do New Jersey. Niby dlatego, że kupił także zespół Devils i chciałby mieć dwie organizacje pod jednym dachem.

  Harris dwukrotnie powiedział, że to tylko gdybanie wyssane z palca, bo zależy mu na Sixers, wie jacy są fani w Philly i nie wyobraża sobie, zeby ta drużyna mogła grać gdzie indziej.

  Po prostu jak dziennikarze nie mają o czym pisać, to wymyslają swoje scenariusze, z takich rzeczy moim zdaniem nawet nie ma co newsów robic.

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2014 o 12:46
  Permalink

  Artykuł z końca grudnia, znalazłem. Rzeczywiście jakieś rozważania dziennikarskie

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2014 o 14:50
  Permalink

  Sorry Panowie, ale nie mogłem wcześniej napisać. Niby rozważania dziennikarskie, ale w każdej plotce może być ziarno prawdy. Wzięło się to z tego, że Harris kupił Devils, tak jak napisał Monty. Wiadomo, że Harris teraz nie może powiedzieć prawdy, nawet jeśli ma plany przenosin, bo by go znienawidzili w Filadelfii. Ale pomijając plotki to będzie decyzja czysto biznesowa. Pamiętacie jak Harris kupował Sixers, to mówiło się, że jest z grupy, która lubi coś kupić, zwiększyć wartość i odsprzedać z zyskiem? Jeśli w Philly nadal będzie po 7 tysięcy pustych miejsc, a w ostatnich latach chyba nie było wiele lepiej, to nie zdziwię się jak Jersey wypierdzieli nową halę i nagle Sixers zostaną przeniesieni. Pytanie, który rynek medialny ma większą siłę – ten okołonowojorski, czy filadelfijski (niby 5-6 pod tym względem w Stanach). Niby trudno sobie to wyobrazić, ale wielkie marki już zmieniały miasto nie raz nie dwa. Nadzieja w tym, że NBA chyba raczej woli iść w stronę rozszerzenia ligi o nowe zespoły. Wtedy można przykładowo przywrócić Sonics a na Wschodzie dać Jersey.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *