A tymczasem w Philadelphii…

 • Sixers pożegnali się z Andrei Kirilenko, który od kilku tygodni był zawieszony za niestawianie się w klubie.
 • Drugoroczniak Isaiah Canaan (6.2 ppg, 1.2 apg w 14.8 minuty w tym sezonie) będzie głównym rozgrywającym Sixers do końca sezonu.
 • Jeszcze przed meczem z Pacers podpisano drugi 10-dniowy kontrakt z Timem Frazierem, który na razie będzie jedynym zmiennikiem Canaana.

3 komentarze

 1. Taki sobie user pisze:

  Co do Andrei’a Kirilenko, to uznaję to za dobrą decyzję. Nie było sensu dalej tego ciągnąć. A co do wytransferowania Michaela Cartera-Williamsa, to czytałem gdzieś (chyba na philly.com), że Sam Hinkie powiedział mniej więcej w stylu “Była to trudna decyzja, ale nie mogliśmy odpuścić szansy pozyskania picku Lakers”.

  To czy ta decyzja okaże się słuszna, będzie zależeć od pozycji Lakers w tabeli na koniec sezonu w kolejnych latach oraz od tego, jak w Milwaukee rozwinie się MCW. Teoretycznie już w tym roku mamy szansę przejąć ich pick, ale mimo wszystko będzie to niezwykle trudne zadanie.

  PS: Jeżeli ktoś jest zainteresowany komentarzem Sama Hinkiego tuż po Trade Deadline, to wstawiam link: http://on.nba.com/1AikY03

 2. Houdini pisze:

  BTW: Zawodnik na nagłówku już nieaktualny XDDD Ale osobiście po ostatnich wydarzeniach, nie podjąłbym się próby wstawienia jakiegokolwiek obecnego zawodnika Sixers ;)

 3. Monty pisze:

  Niestety, ale zmiany są już w trakcie realizacji i jeśli nie będzie (nieoczekiwanych) przeszkód technicznych, to za niecałe 2 tygodnie MCW zniknie z nagłówka.

  BTW po ostaniej eksplozji Noela miałem wrażenie, że biedak też przestraszył się szybkiego transferu i dlatego tak zagrał ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *