J-Rich wrócił do gry!

 

Po dwóch latach absencji do gry wrócił Jason Richardson. Mecz z Indianą Pacers był jego pierwszym występem od stycznia 2013 roku. Popularny J-Rich w tym meczu zdobył 7 punktów, 7 zbiórek, 2 asysty i przechwyty oraz blok.

4 komentarze

 1. Mary pisze:

  Jestem tu oczywiście nieobiektywny bo po erze Iversona J-Rich był moim ulubionym graczem więc ten powrót osłodził mi trochę wczorajszy mecz :D
  Słyszeliście wczoraj w czasie meczy wywiad Malika i Marcka z Samem Hinkiem ?
  Sporo mówił o tym jak buduje się mistrzowskie drużyny jak dodaje się kolejne elementy,to w takim razie na tą chwilę mamy aż jeden element takiej drużyny czyli Noela…

 2. kobe pisze:

  I tu sie z tobą nie zgodzę bo oprócz noela mamy już bardzo dobrego strzelca za 3 (Covington) 6 mana ( wroten ) mamy Embiida który z tym roku bedzie grał i saricia który bedzie dla nas grał w 2016.
  W drafcie wybierzemy dobrego pg i sg i bedzie fajna ekipa. Nadal wierze w to co robi Sam Hinkie :)

 3. Matt pisze:

  Debiut w barwach Rockets zanotował dziś KJ i jeśli ktoś miał wątpliwości, oczywistym się stało, że parkietu tam za dużo wąchał nie będzie. Przy 22 punktowym zwycięstwie zagrał 4 minuty i zdążył oddać jedynie 2 niecelne rzuty. Ciekawe, czy jego matka zacznie też tam wykrzykiwać w kierunku McHale’a rzeczy w stylu “Let my son play!”, czy “Give the ball to my son!”. Jeszcze kobieta doceni tankujące obecnie szóstki.

 4. Wilt100 pisze:

  Matt, KJ dopiero przyszedł do klubu, pewnie jeszcze musi się wdrożyć, no i gorącą noc miał Corey Brewer, z którym McDaniels chyba rywalizuje o minuty. Ale co by nie mówić, tyle co w Philly, to w HOU nie pogra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *