Sixers.pl istnieje od 17 lat!

Wierzcie lub nie, ale dzisiaj mija 17 lat, odkąd zaczęliśmy pisać dla Was o Philadelphii 76ers. Tak, dla Was, bo bez Waszych regularnych odwiedzin, komentarzy i pozytywnych wiadomości jakie otrzymujemy, tworzenie tego serwisu mijałoby się z celem!

Od siebie tylko dodam, że w tym sezonie wreszcie wyniki Sixers i w ogóle ich styl gry dodaje nam skrzydeł. A po cichu mniej więcej w połowie stycznia 2018 roku zanotowaliśmy symboliczną, milionową odsłonę Sixers.pl!

Chciałbym też podziękować wszystkim redaktorom, którzy przez cały sezon poświęcając swój wolny czas stawali na wysokości zadania i sprawiali, że nasz serwis w różnorodny sposób i przede wszystkim na bieżąco przekazywał Wam informacje z Philly.

 

Redakcja Sixers.pl

Tomek Klimowicz, Mateusz Filipiak, Wojtek Handwerker, Krzysztof Dziadek, Adrian Manikowski, Maciej Jakubowski, Jakub Kędzierski, Leszek Kwaśniowski. 

15 komentarzy

 1. MrHankey pisze:

  Gratulacje Panowie. Ja tu jestem od samego poczatku :)

 2. GolasDGL pisze:

  Brawo Pany!! :)

 3. Mess pisze:

  Dzięki wielkie za wszystkie te lata, zaglądam prawie od początku, rzadko zdarza się dzień abym tego nie zrobił :) Swoją drogą ładnym prezentem na 18stkę byłoby jakieś małe mistrzostwo ? ( w tym roku jeszcze niestety troszkę może zabraknąć :) )

 4. Ajverson pisze:

  Brawo. Sam nie wiem ile lat tutaj zaglądam? Na pewno 12 lat od zlotu ale ile dłużej?

 5. Hetman3 pisze:

  Najlepsza strona w Polsce wśród tych poświęconych tylko jednej drużynie. Mam na myśli nie tylko koszykówkę.
  Pewnie redaktorzy mają podgląd na liczbę odwiedzin. Ciekawe ilu “sezonowców” przybyło? Czy to tajne dane?

  • Monty pisze:

   Ciężko powiedzieć, bo teraz są play-offs kiedy zawsze ruch był większy, rok temu ich nie było. Porównując marzec 2017 z marcem 2018 to mieliśmy średnio 20% odsłon więcej i 12% użytkowników więcej.

 6. Mr. pisze:

  No No to Wasze zdrowie ;)

 7. matt pisze:

  Brawo Panowie! Chapeau bas! Trudno mi uwierzyć, że zaglądam tu od tylu lat. Nie udzielam się może na co dzień w dyskusjach, lecz stronę odwiedzam codziennie od czasu jej powstania. Wykonujecie fantastyczną pracę. Dziękujemy.

 8. M4ły pisze:

  Ja tekże wam dziękuje, jestem tu mniej więcej od 2005 roku. I mimo że moje komentarze można policzyć na palcach jednej ręki to zaglądam codziennie, i sprawdzam czy czegoś nie wrzuciliście, a Te przekamażanki Witta w komentarzach to już klasyk….

  Dzięki za cierpliwość (w ostatnich latach fan Philly mógł nad nią spokojnie pracować), bez was byłoby nudno. Dzięki Monty, za chęci wytrwałość…. ze jesteś.

 9. mick_jones pisze:

  macie naprawdę świetne, merytoryczne felietony, dobrze się czyta wasze newsy, oby tak dalej i 100 lat!

 10. sad pisze:

  Niech ta strona trwa lat milion. Wspaniała robota.

 11. meler pisze:

  Rany, a pamietam jeszcze niedawno jak wstawiliscie posta na 10-lecie.

 12. Zwyrol pisze:

  Brawo Brawo i jeszcze raz Brawo!!!!

 13. Monty pisze:

  Dzięki wszystkim za dobre słowa i regularne odwiedzanie nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *