A tymczasem w Philadelphii…

  • Joel Embiid już dawno temu miał przejść operację, ale tej nie dość, że nie było, to temat zdrowia centra Sixers w mediach wydaje się być tabu dla klubu i samego zawodnika. Wiemy już dlaczego. Embiid czuł się świetnie i nie chciał zabiegu, we własnym zakresie radząc się lekarzy i zawodników. Ostatnio rozmawiał z Kevinem Durantem i teraz ponoć zdecydował się przejść zabieg, aby nie mieć nawrotu kontuzji w przyszłości. Czekamy więc na termin operacji.
  • Elton Brand przechodzi na emeryturę. Brand grał dla Sixers w latach 2008-12, zdobywając ponad 3000 punktów (średnia 13.3) i 1800 zbiórek (średnia 7.4). W całej karierze zaliczył 16.1 ppg i 8.6 rpg. Miał być następcą Michaela Jordana w Bulls, którzy wybrali go w drafcie 1999 roku, jednak kontuzje zniszczyły te plany.
  • Sixers byli zainteresowani wolnym agentem JR Smithem, ale zawodnik (na szczęście) odrzucił ich ofertę, chcąc grać w lepszym zespole.
  • Wciąż nie wiemy, czy Sixers podpiszą kontrakt z Jordanem McRae. W razie czego McRae ma oferty z Europy, może też grać w D-League.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *