Philly
  • Joel Embiid oraz Ben Simmons nie zagrają w tegorocznej lidze letniej. Tej wiadomości spodziewała się większość kibiców, ale Bryan Colangelo podał ją oficjalnie dopiero teraz. Być może to rzeczywiście dobry ruch biorąc pod uwagę to jak nieszczęśliwie wyglądało to rok temu.
  • Zamiast Joela i Bena będziemy mogli natomiast zobaczyć najprawdopodobniej  w koszulce Sixers po raz pierwszy Furkana Korkmaza. Dla przypomnienia, rozgrywki w Utah odbędą się 3-6 Lipca, a od 7 do 17 Lipca w Las Vegas.
  • Sixers nie kwapią się szczególnie by handlować swoim trzecim numerem w tegorocznym drafcie. Jednak są świadomi że jest to mocna karta i czekają na poważne propozycje innych drużyn. Takie wnioski możemy wyciągnąć przynajmniej z wypowiedzi Colangelo, który jak sam twierdzi: “Wszystkie opcje są możliwe, by poprawić drużynę”.
  • Joel Embiid popisywał się ostatnio na boisku… piłkarskim. A to z okazji finału Ligi Mistrzów odbywającego się w Walijskim Cardiff. Po kontuzji, która uniemożliwiła rozegranie drugiej części sezonu zasadniczego śladu nie widać, więc możemy spać spokojnie i być dobrej myśli.