A tymczasem w Philadelphii…

W oczekiwaniu na wznowienie sezonu w Orlando (data została przesunięta z 31 na 30 lipca) niestety nie mamy zbyt wielu wiadomości z obozu Sixers. W ostatnich dniach i tygodniach dzieje się bardzo niewiele, ale udało mi się zebrać kilka plotek i mniej ważnych informacji, które jednak mogą Was zainteresować. Przedstawiam je w telegraficznym skrócie:

  • Wiadomo już, że w Orlando drużyny Sixers i Mavericks będą mieszkały w tym samym hotelu, najdroższym z całego kompleksu. Tobias Harris już się cieszy na samą myśl o możliwości spędzenia czasu z Bobanem Marjanowicem. Tobi & Bobi wracają!
  • Sezon G-League został przedwcześnie zakończony. Christ Koumadje z filadelfijskiego zespołu Blue Coats został uznany Obrońcą Roku, legitymując się średnimi 11.3 ppg, 11.0 rpg, aż 4.2 bpg, notując przy tym tylko 3.3 faulu w spotkaniu.
  • Informowaliśmy już na FB o tym, że Ime Udoka jest poważnym kandydatem na stanowisko trenera NY Knicks. Nic tutaj się nie zmieniło, Knicks nie podjęli jeszcze decyzji, ale uważają Udokę za faworyta na tą posadę.
  • Joel Embiid z radością poinformował, że po 9 latach spędzonych w USA otrzymał wreszcie prawo jazdy.
  • Po aferze w Sixers, długo nie słyszeliśmy o Bryanie Colangelo. Tymczasem zakupił on australijski zespół Illawarra Hawks (jako główny udziałowiec), dla którego będzie również pełnił rolę konsultanta. Miejmy nadzieję, że zdecydował się też na „kontrolę rodzicielską” na Internet dla swojej żony…
  • Z kolei właściciele Sixers zakupili około 5% udziałów zespołu Pittsburgh Steelers (NFL).
  • Na stronie NBC możecie rozwiązać krótki quiz z którego z przymrużeniem oka dowiecie się, którym Joelem Embiidem jesteście. Ja jestem „Dunking on your enemies Joel” i wcale z tego powodu nie narzekam ;-)
  • Tych, którzy nie śledzą naszego profilu na Facebooku informujemy, że Ben Simmons trenował ostatnio z Dwyane Wadem. Simmons jest naprawdę zmotywowany, ma przy tym również sporo zabawy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *