Bulls – Sixers 118:115

Sixers przegrali szósty mecz w sezonie, jednak daje się zauważyć, że grają coraz lepiej. Mimo nieobecności kontuzjowanego Noela (zwichnięta kostka) byli o krok od wygranej po trójce Johnsona na niecałe 6 sekund przed końcem. Niestety zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Hinrich rzutani wolnymi.

Lepiej zagrał też Wroten (31 punktów, 5 zbiórek, 7 asyst), który wprawdzie trafił tylko 11 z 27 rzutów, ale poprawił się w rzutach wolnych (6/8) i miał tylko 2 straty. Thompson dodał 21 punktów, a Sims i Mbah A Moute po 16 punktów.

5 myśli na temat “Bulls – Sixers 118:115

 • 8 listopada 2014 o 11:47
  Permalink

  Trzeba dodać, że Sims trafił chyba pierwszy raz w karierze za 3

  Odpowiedz
 • 8 listopada 2014 o 16:41
  Permalink

  Widać jednak potencjał w tej ekipie, wróci MCW będzie tylko lepiej, Wroten niszczy,

  Odpowiedz
 • 8 listopada 2014 o 19:50
  Permalink

  Widać potem jak – owszem. Czy będzie lepiej jak MCW wroci??? Obawiam sie, ze niewiele to zmieni. Rok temu MCW byl objawieniem, gdyż nikt nie oczekiwał cudów od numeru 11. W tym sezonie będzie mu znacznie trudniej gdyż oczekiwania wobec jego osoby są spore, a po kontuzji i przerwie w grze moze trochę zawodzić. Dobrze Bedzie jak utrzyma poziom z zeszłego sezonu. W każdym razie wazne jest aby ogrywał z takimi zawodnikami jak Noel, McDaniels, Davies i nauczyl sie wspólpracy z Wrotenem. Jak zeli to będzie wychodzili to mozemy liczyć na jakieś wygrane, w przeciwnym razie obstawiam max 20 wygranych w tym sezonie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *