Sixers

Ben Simmons: To bestia. Nie znam nikogo, kto byłby go w stanie zatrzymać, gdy już wejdzie na parkiet. Szczerze? Na jego pozycji nie ma nikogo, kto mógłby z nim konkurować. Nie ma nikogo.

Jahlil Okafor: Zasłużył na to. Cieszę się jego szczęściem. To nie była dla mnie niespodzianka. Widzieliście, jak dobrym jest graczem. A jest nawet jeszcze lepszy jako osoba.

T.J. McConnell: Nie sądzę, żeby ktokolwiek zasługiwał na to bardziej po tym co przeszedł. Wrócić po dwóch kontuzjach, które odebrały mu dwa lata gry i wejść do gry tak, jak zrobił to on w zeszłym roku… Zasługuje na każdego dolara z tego kontraktu. Jest uosobieniem spokoju i bezpieczeństwa. Nie chcesz, by taki gość odchodził gdziekolwiek. Wiem, że całe miasto jest podekscytowane. On jest zawodnikiem, z którym wszystko staje się prostsze. Kochamy go.

Dario Sarić: Pewnie, że zasługuje na te pieniądze. Jest KIMŚ. Wszyscy wiedzą, że z nim sięgniemy wyższego poziomu. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć go na parkiecie; byśmy grając pokazali kim naprawdę jesteśmy. W trakcie tych 31 meczów pokazał swój talent. Wiele znaczy dla naszej ekipy. Mam nadzieję, że pozostanie zdrowy. Gdy jest zdrowy, ta drużyna jest zupełnie inna.

Nik Stauskas: W pełni zasłużone. Oczywiście będą ludzie kwestionujący to z powodu jego liczby gier. Ale dla nas widzieć go trenującego i oglądać w trakcie zeszłego sezonu… Jeśli pozostanie zdrowy to myślę, że jest wart każdego centa. Wszyscy wierzymy, że może być jednym z najlepszych graczy na globie. Fizycznie jest w czołówce ligi. Do tego rzuca, rozgrywa i ma zmysł do gry pod tablicami. To wyjątkowa kombinacja umiejętności.

Robert Covington: Hej, masz tę torbę. Masz tę torbę! (…) Zasługuje na to. Zdrowy jest jednym z najlepszych graczy ligi.

Richaun Holmes: Jest świetny po obu stronach parkietu. Jest niesamowitym zawodnikiem. Wpływa na grę na wiele różnych sposobów. Może dominować w pomalowanym i rządzić w obronie, a do tego czyni nas lepszymi.