Covington przeszedł operację

Koniec sezonu to idealny moment na zaleczenie wszelkiego rodzaju urazów, które nie były na tyle poważne, by odsuwać zawodnika od gry w trakcie sezonu. W ten sposób postanowiono potraktować Roberta Covingtona, który przeszedł wczoraj operację lewej dłoni.

Ścięgno środkowego palca lewej dłoni RoCo uległo uszkodzeniu 28. grudnia ubiegłego roku w meczu przeciwko Blazers w Portland. Nasz skrzydłowy zszedł tego dnia wcześniej z boiska, jednak nie został odsunięty od gry w następnych meczach. Uraz nie był na tyle poważny, by interwencja chirurgiczna była potrzebna od razu.

Operacja oznacza 2-3 tygodnie przerwy od koszykówki dla Covingtona. A po niezbyt udanym finiszu sezonu w jego wykonaniu możemy się zastanawiać – czy uraz miał wpływ na mechanikę rzutu RoCo?

7 myśli na temat “Covington przeszedł operację

 • 18 maja 2018 o 11:44
  Permalink

  Myślę, że nie ma co zrzucać winy na uraz. Tak po analizie ostatnich sezonów, to Covington zawsze przeplata słabe okresy dobrymi. Potrafi przez miesiąc grać tak, że niemal wszyscy chcą go wywalić, a później na takim poziomie, że uważa się go, za jednego z lepszych graczy 3&D. Ma chyba jakieś problemy z psychiką nie umiejąc ustabilizować formy na jednym poziomie przez cały sezon

  Odpowiedz
  • 18 maja 2018 o 13:26
   Permalink

   Podobnie sytuacja ma się z Dannym Greenem, on też ma sinusoidalne wahania formy. Może taka przypadłość 3jek.

   Odpowiedz
 • 18 maja 2018 o 17:10
  Permalink

  Mówi się że gracz ma talent bo potrafi ustabilizować formę, albo jest utalentowany co oznacza że od czasu do czasu odpala fajerwerki. Nie przypadkiem Covington miał tak pokręconą drogę do NBA.

  Odpowiedz
 • 19 maja 2018 o 13:00
  Permalink

  Chyba trochę za bogata oferta by była za Leonarda z tego co piszą. SARIC Roco Fultz plus pick10. Według mnie stanowczo za dużo by dostali . Albo Saric albo Fultz by musieli zostać u nas. Ewentualnie widziałbym Danny Greena ale to podobny zawodnik do Covingtona.
  I wcale mi się nie podoba pomysł z Lebronem i Leonardem u nas. To ma być drużyna Simmonsa i Embiida

  Odpowiedz
  • 21 maja 2018 o 11:32
   Permalink

   A skąd info? Zdecydowanie za dużo moim zdaniem. Saric, roco i pick to byłoby za dużo..

   Odpowiedz
  • 21 maja 2018 o 11:51
   Permalink

   Z tego co pamiętam, to już rok temu było sporo plotek o naszych ruchach transferowych, które oczywiście nie miały przełożenia w rzeczywistości, ale Colangelo zebrał baty za te „plany”. Oczywiście, zawsze wygadać się może ktoś powiązany z inną organizacją, ale wydaje się, że nasze plany transferowe są dobrze chronione i informacje o nich, a szczególnie o tym kto za kogo, są ciężkie do uzyskania

   Odpowiedz
 • 21 maja 2018 o 13:34
  Permalink

  No to są plotki albo jakieś przewidywania ekspertów ale racja to zdecydowanie za dużo. Tylko że Covington nie jest im potrzebny bo mają Greena. A Fultza i Sarica szkoda oddawać. Może jakbyśmy w pakiecie wzięli np Gasola żeby Spurs wyczyścili salary wtedy byłaby większa szansa się dogadać.
  Mimo wszystko lepszą opcją dla drużyny byłby George bo za Leonarda trzeba oddać połowę talentu z drużyny.
  Więcej stracimy niż zyskamy na tej wymianie a różnica między Leonardem a Georgem nie jest większa niż talenty Fultza i Sarica. Chociaż bardzo chciałabym Kałaja u nas

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *