Dario Saric Debiutantem Marca

Bez niespodzianki – Dario Saric po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł Debiutanta Miesiąca w Konferencji Wschodniej. W marcu zdobywał świetne 18.4 ppg, 7.0 rpg, 3.4 apg będąc w tych elementach pierwszy, drugi i czwarty spośród wszystkich debiutantów. Przeciwko Chicago Bulls zanotował najlepszy mecz w karierze, rzucając 32 punkty.

8 myśli na temat “Dario Saric Debiutantem Marca

 • 4 kwietnia 2017 o 11:14
  Permalink

  Wyciekło jakieś zdjęcie z salki Orlando z tablicą na której są „cele transferowe” i wśród nich znalazł się D.Sarić z dopiską (for AG) sugerującą że są w stanie oddać A. Gordona za Dario ;)

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2017 o 15:37
  Permalink

  Ahahha, przeciez w tym drafcie sami wybrali Saricia xd. A Gordon poza atletyzmem to nie ma nic do zaoferowania niestety.

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2017 o 16:16
  Permalink

  też mi się wydaje że to by była mega głupota naszego zarządu jeśli by na to poszli, tym bardziej że Saric pewnym krokiem zmierza po ROTY a to jeszcze podwyższy jego cenę. i A.Gordon to na pewno za mało. Jak dla mnie to Saric powinien zostać, widząc jak ciągnie ten wózek bez Embida, Simmonsa, RoCo itp

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2017 o 16:33
  Permalink

  Ręce precz od Dario. Nie po to czekaliśmy na niego dwa lata żeby teraz oddać w dodatku po świetnym sezonie

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2017 o 09:26
  Permalink

  Nie podoba mi sie ze w ostatnich meczach czesto dosyc Saric dawal sie blokowac jak dziecko. Wchodzil pod kosz i w momencie jak juz wchodzil bylo wiadomo ze dostanie czape. Tyle czap dostal ze nawet nie potrafie do tylu liczyc.

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2017 o 09:51
  Permalink

  Jeśli handlować Sariciem, to właśnie najlepiej świeżo po wygraniu ROtY, bo jego wartość będzie najwyższa (młody, a już pokazał impact, dość długi i bardzo tani kontrakt). Kiedy wróci Simmons i będą się dzielić minutami i rolą, a dodatkowo kontrakt Dario będzie coraz krótszy, jego wartość będzie spadać na rynku. Ja bym go zostawił, bo ma fajny charakter. Pamiętajmy, że okazał się bardzo słowny i przyszedł do NBA jak obiecał, rezygnując przy okazji z grubych milionów, które mógł zarobić, gdyby jeszcze rok poczekał. Jeśli Colangelo miałby go wymieniać, to tylko za jakiegoś gracza świetnie fitującego pod potrzeby zespołu, czyli młodego guarda z dobrym rzutem. Przykładowo Jamal Murray by mi tu pasował, ale wątpię, by Denver chciało się go pozbywać.

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2017 o 13:25
  Permalink

  Jak dla mnie Saric to filar na przyszlosc i powinien zostać. PG znajdziemy sobie w drafcie i mamy sklad prawie kompletny.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *