Dion Waiters chce grać dla Sixers?

Najnowsze przecieki z NBA mówią o tym, że Dion Waiters chce grać dla Sixers w przyszłym sezonie. 23-letni zawodnik Thunder zostanie zastrzeżonym wolnym agentem i liczy na podpisanie kontraktu z Philadelphią, z której pochodzi. To podobno główny powód Waitersa (11.0 ppg, 3.6 rpg, 1.8 apg), który liczy też, że załata dziurę na pozycji rzucającego obrońcy w Sixers.

Problem w tym, że takie doniesienia o Waitersie słychać już od 2-3 lat i na razie nic z tego nie wynikło. Sam zawodnik temu zaprzeczył, ale trudno o inną reakcję, jeśli jest się na kontrakcie z innym klubem. Czy jest to odpowiednio dobry gracz, żeby w niego zainwestować? Tak czy inaczej miło słyszeć, nawet jeśli to tylko plotki, że ktoś faktycznie CHCE grać w Philadelphii.

5 myśli na temat “Dion Waiters chce grać dla Sixers?

 • 16 listopada 2015 o 14:19
  Permalink

  4 w drafcie 2012 jego talent w 76ers mogłby eksplodawać do tego dobre losowania w przyszłym drafcie i mamy play-off

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 14:38
  Permalink

  Napewno lepsza opcja niż Stauskass.

  Odpowiedz
 • 16 listopada 2015 o 20:28
  Permalink

  NIE MA gorszej opcji na rynku niż Waiters. Wstawienie go to pierwszej piątki to katastrofa dla każdej drużyny, a już tym bardziej dla takiej jak Sixers, w której pierwszoplanową rolę ma grać Okafor lub Embiid. To co teraz widzimy w OKC to szczyt jego możliwości i tylko w takiej roli może być choć trochę przydatny na poziomie NBA. Przypominam, że w Syracuse również był rezerwowym.

  Jeszcze znajdą się chętni żeby tutaj grać, z dużo wyższej półki niż Waiters :)

  Odpowiedz
 • 17 listopada 2015 o 00:14
  Permalink

  Waitersa możemy wziąć… za 4 mln rocznie na krótkim kontrakcie. Sam Waiters bedzie chcial pewnie z 14mln :P

  Agent podsyca ploty, ale nie wierzę, żeby coś w tym było. W tym roku z 1 rundy draftu wpadnie nam 3-4 zawodników – jest spora szansa, że 2 z top 10. Będzie kogo ogrywac, zamiast dawać grać takim złamasom :)

  Odpowiedz
 • 20 listopada 2015 o 13:46
  Permalink

  C Embild-okafor PF NOEL-sarić SF SIMMONS-INGRAM-covnigton SG WAITERS-stauskas PG MURRAY-DUNN-macconnell skład na przyszły sezon

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *