Embiid dołącza do Under Armour

Okres polowania wielkich marek na Joela Embiida zakończył się. Jeden z najpopularniejszych graczy NBA zdecydował się na markę Under Armour, rezygnując z ofert wielkich firm takich jak Nike czy Adidas.

Zawodnik Sixers dołączy tym samym do Stepha Curry’ego, który był dotychczas twarzą firmy. Popularność gwiazdy GSW nie przełożyła się jednak na sukces marki, której szansą na walkę z czołówką ma być gwiazda mediów społecznościowych – Joel Embiid.

Wielu ludzi twierdzi, że wysocy nie sprzedają butów. Uważam, że jestem kimś więcej niż tylko kolejnym wysokim.Mam więc nadzieję, że uda mi się coś udowodnić wszystkim, którzy twierdzą inaczej.

Póki co nie jest znana wysokość kontraktu JoJo, jednak można się domyślać, iż Kameruńczyk nie będzie przymierał głodem…

2 myśli na temat “Embiid dołącza do Under Armour

 • 10 października 2018 o 23:36
  Permalink

  Trochę dziwna decyzja Joela. Albo proponowali mu zdecydowanie większe pieniądze niż inni, a Embiid chyba nie jest bardzo łasy na dollary, albo liczy że stanie się twarzą marki, która zbuduje potęgę i w przyszłości będzie miał coś a la Jordany. Chyba, że tutaj dostanie swoją serię butów, a inni nie byli w stanie mu tego zaproponować

  Odpowiedz
  • 11 października 2018 o 13:43
   Permalink

   UA to nie jest kopciuszek na rynku obuwia, ale nie stoi tak silnie jak Nike, Jordan czy Adidas. Mają np. Stepha od dawna. Jednak w Stanach UA coraz lepiej stoi generalnie jako marka i może chce się jeszcze bardziej łokciami rozpychać.
   Polecam sprawdzić w jakich butach grają np Tony Parker, Klay Thompson, czy Dwayne Wade:)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *