Fultz został „naprawiony”?

Źródła bliskie Fultzowi donoszą, że w wyniku treningow z Drew Hanlenem rzut Markelle został naprawiony. W wyniku tego dwudziestolatek wygląda na zupełnie innego (lepszego) gracza niż w zeszłym sezonie.

Takimi słowami Jordan Schultz wlewa nadzieję w serca Sixers. Markelle Fultz jest w tej chwili postrzegany jako największe możliwe wzmocnienie Sixers w przyszłym sezonie. Według przewidywań następne rozgrywki zacznie od roli sixth-mana. Czy pokaże pełnię możliwości? Nie możemy się doczekać, by móc odpowiedzieć na to pytanie!

5 myśli na temat “Fultz został „naprawiony”?

 • 24 lipca 2018 o 10:45
  Permalink

  Trochę enigmatyczne te stwierdzenie. Ale w praktyce, to może być nasz największy update do zeszłego sezonu, i jak Kelle zacznie grać jak top 3 prospekt zeszłego draftu to będzie ogień.

  Nasza ławka, z drobnymi szczegółami (Amir, TJ i trochę Fultz/ Korkmaz, bo jednak na niej byli/ pojawiali się w zeszłym roku), Muscala, Chandler, Smith, Shamet, Bolden, zobaczymy jak to będzie funkcjonować. Na papierze, musicie przyznać nie wygląda to tak źle? Jeśli zdrowie dopisze, to powinno być dobrze i te top 3 spokojnie zrobione.

  Odpowiedz
  • 24 lipca 2018 o 15:18
   Permalink

   Tylko czy celem młodej drużyny o dużej skali talentu powinno być powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu czy progres?

   Odpowiedz
   • 25 lipca 2018 o 08:22
    Permalink

    Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest:) Ale były już tu głosy na forum, że sezon pogrzebany i w ogóle tragedia. Źle nie jest. Top 3 to mus, a w PO trzeba pokazać właśnie ten progres. Na to liczę.
    @Hetman3 Muscala widzę, tutaj prócz adminów, jest niedoceniany mocno, ale dla mnie to młodsza i nawet lepsza wersja Ersana. Będzie z niego pożytek.
    Jeśli Fultz się dobrze rozbuja, a Chandler dobrze wkomponuje, to reszta nie musi rzucać +10. Serio. Da się tak wygrywać mecze;)

    Odpowiedz
 • 24 lipca 2018 o 16:13
  Permalink

  Jak dla mnie ławka wygląda mocno średnio. Oprócz Fultza i Chandlera nie mamy nikogo znaczącego. TJ to złoty chłopak ale potrzeba kogoś z większym potencjałem. Pod koszem Amir i Muscala to Tak szczerze dramat

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *