Fultz został “naprawiony”?

Źródła bliskie Fultzowi donoszą, że w wyniku treningow z Drew Hanlenem rzut Markelle został naprawiony. W wyniku tego dwudziestolatek wygląda na zupełnie innego (lepszego) gracza niż w zeszłym sezonie.

Takimi słowami Jordan Schultz wlewa nadzieję w serca Sixers. Markelle Fultz jest w tej chwili postrzegany jako największe możliwe wzmocnienie Sixers w przyszłym sezonie. Według przewidywań następne rozgrywki zacznie od roli sixth-mana. Czy pokaże pełnię możliwości? Nie możemy się doczekać, by móc odpowiedzieć na to pytanie!

5 komentarzy

 1. Horuss pisze:

  Oby!

 2. kozik pisze:

  Trochę enigmatyczne te stwierdzenie. Ale w praktyce, to może być nasz największy update do zeszłego sezonu, i jak Kelle zacznie grać jak top 3 prospekt zeszłego draftu to będzie ogień.

  Nasza ławka, z drobnymi szczegółami (Amir, TJ i trochę Fultz/ Korkmaz, bo jednak na niej byli/ pojawiali się w zeszłym roku), Muscala, Chandler, Smith, Shamet, Bolden, zobaczymy jak to będzie funkcjonować. Na papierze, musicie przyznać nie wygląda to tak źle? Jeśli zdrowie dopisze, to powinno być dobrze i te top 3 spokojnie zrobione.

  • Wilt100 pisze:

   Tylko czy celem młodej drużyny o dużej skali talentu powinno być powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu czy progres?

   • kozik pisze:

    Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest:) Ale były już tu głosy na forum, że sezon pogrzebany i w ogóle tragedia. Źle nie jest. Top 3 to mus, a w PO trzeba pokazać właśnie ten progres. Na to liczę.
    @Hetman3 Muscala widzę, tutaj prócz adminów, jest niedoceniany mocno, ale dla mnie to młodsza i nawet lepsza wersja Ersana. Będzie z niego pożytek.
    Jeśli Fultz się dobrze rozbuja, a Chandler dobrze wkomponuje, to reszta nie musi rzucać +10. Serio. Da się tak wygrywać mecze;)

 3. Hetman3 pisze:

  Jak dla mnie ławka wygląda mocno średnio. Oprócz Fultza i Chandlera nie mamy nikogo znaczącego. TJ to złoty chłopak ale potrzeba kogoś z większym potencjałem. Pod koszem Amir i Muscala to Tak szczerze dramat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *