J.J. Redick podpisał kontrakt z Sixers!

Były gracz Los Angeles Clippers podpisał przed parunastoma minutami roczny kontrakt z Sixers. Redick w ciągu roku zarobi 23 miliony dolarów! Przypomnijmy, że Philadelphia ma jeszcze do rozdysponowania 27 milionów w salary cap. Czekamy na kolejne świetne ruchy transferowe!

8 myśli na temat “J.J. Redick podpisał kontrakt z Sixers!

 • 1 lipca 2017 o 22:09
  Permalink

  Pamietajmy ze z tej kasy, ktora zostala, trzeba wiekszosc dac Covingtonowi w ramach przedluzenia kontraktu. Ale poki co okienko wzorcowe. Kolejny plus dla Colangelo.

  Odpowiedz
 • 1 lipca 2017 o 22:27
  Permalink

  No to się ładna paczka zrobiła :) Fultz, Redick, Simmons, Saric, Embiid!

  Odpowiedz
  • 1 lipca 2017 o 22:31
   Permalink

   *Covington. C’mon zeby Roba na stronie Sixers nie doceniac…

   Odpowiedz
   • 2 lipca 2017 o 09:10
    Permalink

    W końcu mamy gościa który potrafi sypać trójki na zawołanie a ty go chcesz na ławkę?! Zgodzę się, że Covington to świetny obrońca ale potrzeba nam zawodnika który rozciągnie grę, aby Simmons mógł wjeżdżać pod kosz i
    żeby Embiid miał więcej miejsca.

    Odpowiedz
    • 2 lipca 2017 o 10:03
     Permalink

     Nie chcę Redicka na ławkę. Cov w miejsce Saricia, który nie rozciąga gry, nie broni za dobrze, a jego główne atuty pokrywają się z tymi Simmonsa.

     Odpowiedz
 • 1 lipca 2017 o 23:14
  Permalink

  Amir Johnson na 11 mln 1 rok. Szybko pozamiatali omienko, ale.bardzo rozsadnie. W listopadzie przedluzenie Covingtona i daje 6 Baby Snake’owi.

  Odpowiedz
 • 1 lipca 2017 o 23:47
  Permalink

  BC szybko i konkretnie. Co chciał to wziął za tyle ile chciał, bardzo korzystne oferty, nie ma ani jednej dziury w składzie. Roster pełen, obecnie mamy:
  – Embiida
  – Simmonsa
  – Fultza
  – Sarica
  – Redicka
  – Okafora
  – McConella
  – Rodrigueza
  – Johnsona
  – Kormaza
  – TLC
  – Andersona
  – Covingtona
  – Baylessa
  – Holmesa
  – Splittera
  – Boldena ( ma w kontrakcie, że może odejść w dowolnej chwili do NBA, pewnie dyspozycja na SL zadecyduje czy będzie brany pod uwagę)
  ufff… pewnie i tak kogoś pominąłem. Dużo talentu w jednym miejscu, powodzenia Panie Brown z ogarnięciem rotacji. S5 najbardziej prawdopodobne – Fultz, Redick, Simmons, Saric, Embiid. Dalej – nasza najlepsza piątka z ławki rezerwowych mogłaby mieć ławkę rezerwowych z której zadowolona byłaby nie jedna drużyna xD Mcconnel, TLC, Covington, Johnson, Holmes mieliby backup w postaci Baylessa, Stauskasa, Kormaza, Boldena i Okafora ( i jeszcze nie zmieszczą się Rodriguez, Anderson i Splitter). W 2014 i 15 nasza pierwsza piątka wyglądała gorzej niż obecna „trzecia piątka” więc tutaj widać siłę procesu.

  Odpowiedz
 • 2 lipca 2017 o 00:13
  Permalink

  W pierwszym składzie będzie grał Covington na skrzydle razem z Simmonsem innej opcji nie ma

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *