5 myśli na temat “JaKarr Sampson w barwach Sixers

 • 17 września 2014 o 14:36
  Permalink

  Hehe, ktoś na philly.com napisal: JaKarr zacznie dobrze grac osiągając srednie 15 i 6, a po tym wyślą go do dleague żeby nie bylo niespodziewanych wygranych. Mam nadzieje ze takie scenariusze nie będą mialy miejsca bo i tak juz chyba wykorzystaliśmy limit „straconych prospectow” na ten sezon.

  Odpowiedz
 • 17 września 2014 o 17:25
  Permalink

  19 zakontraktowany zawodnik, a więc min. czterech do wylotu przed startem sezonu. Obstawiam, że Sampson będzie w tej czwórce razem z Daviesem, Moultrie i… ?. Po tym jednak jak pokazał się w lidze letniej to akurat w Delaware chętnie bym go widział ;)

  Odpowiedz
 • 17 września 2014 o 19:55
  Permalink

  Nie chcialem odnosić sie konkretnie do sampaona a raczej do tego ze nie chcialbym aby pozbywano sie do dleague zawodnikow którzy „zawyzaliby poziom” a których bez problemu mozna by wyslac do dleague

  Odpowiedz
  • 17 września 2014 o 21:23
   Permalink

   jasne, tylko luźno nawiązałem.
   Swoją drogą kogo Hinkie mógłby wysłać do D-League zawyżającego poziom? Sixers nie mają specjalnie takich zawodników ^_^

   A bardziej na serio to – jak pokazuje zeszły sezon – Hinkie do D-League podchodzi klasycznie (wyjątkowo) i wysyła tam największe ochłapy (Brown, Moultrie i Williams – jedyny, który moooże temu zaprzecza).

   Odpowiedz
 • 18 września 2014 o 07:46
  Permalink

  Swoja droga JaKarr z tego co widzialem to przede wszystkim atleta. W tym sezonie mamy w drużynie sam atletyzm, a nikogo dobrze rzucajacego, nikogo doświadczeniem ( jest niby Richhatdson, ale jego rola w tym sezonie będzie raczej symboliczna). Sezon będzie ciekawy mimo wszystko bo to trochę jakby konfrontować druzyne z NCAA z. Drużynami z NBA.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *