Michael Carter-Williams znowu nagrodzony

Zawodnik Sixers otrzymał tytuł Debiutanta Miesiąca. Nie jest to niespodzianką, raczej brak takiego wyróżnienia byłby szokiem. Nie jest też tajemnicą, że ostatnim graczem Philadelphii wyróżnionym w ten sposób był Allen Iverson.

MCW zdobywał w listopadzie 17.2 ppg, 5.3 rpg, 7.3 apg i 2.9 spg w 13 rozegranych spotkaniach (cztery opuścił z powodu kontuzji stopy). We wszystkich tych statystykach przewodził debiutantom, poza zbiórkami (był drugi). Jako jedyny debiutant grał powyżej 30 minut w każdym meczu.

6 myśli na temat “Michael Carter-Williams znowu nagrodzony

 • 5 grudnia 2013 o 22:29
  Permalink

  Teraz trochę inne pytanie… Co myślicie o tym gościu ? – http://www.youtube.com/watch?v=z1lgI-8np7w

  Bo wielu pisze, że bardziej atletyczny Roy Hibbert, a inni, że nie widzieli tak poruszającego się 7-footera od czasów Hakeema, więc coś rzeczywiście jest na rzeczy. W mockach jest coraz wyżej.

  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2013 o 10:30
   Permalink

   Tak ogólnie to kawał byka i wygląda nieźle, ale nam raczej zbędny biorąc pod uwagę Noela. Obstawiam, że Embiid będzie miał w przyszłości problemy z kolanami jak będzie tak zapieprzał przy tych warunkach fizycznych. Kości zwyczajnie nie wytrzymają obciążeń, jak choćby u McGee w tym roku.

   Odpowiedz
 • 6 grudnia 2013 o 10:47
  Permalink

  Ja bym nie szukał wysokiego w tym drafcie. Wiggins, Parker – priorytety. Mamy Noela, licze na jego lepsza grę niż Drumm obecnie.
  Natomiast na miejscu Hinkiego zastanowilbym się czy nie zapolować na G. Monroe.
  W drugiej rundzie mamy 3 picki, tam można by jeszcze czegośs poszukać.

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2013 o 22:33
  Permalink

  Jabbari bylby spoko, ale ciężko będzie wylosować cos w top3 przy takim poziomie wschodu. Randle fajnie by pasował, zapowiada sie na lepszą wersję Zacha Randolpha, Embiid jest niesamowity i jesli bylaby szansa go wydraftować to nie ma co przejmować się Noelem.

  Noel jest chudy, moze byc poddatny na kontuzje i troche zejdzie zanim bedzie gotowy odgrywac wieksza role. Do Drummonda nie ma co go porównywać, bo Noel to zawodnik raczej ofensywny i zdecydowanie lzejszy przez co bedzei zupelnie inaczej grac.

  Odpowiedz
 • 12 grudnia 2013 o 03:06
  Permalink

  Noel ofensywny? Od kiedy? Ofensywę to u niego trzeba poprawić i to dość konkretnie. Słaby tyłem do kosza ,siły ma niewiele ,a rzucać choćby z 3 metra też nie potrafi. To co za nim przemawia to na razie ,w miarę ogarnięta defensywa i świetne warunki fizyczne. No i chłopak jeszcze bardzo młody.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *