Mike D’Antoni następcą Bretta Browna?

Mike D’Antoni jest faworytem na stanowisko trenera Sixers. Według wielu źródeł tylko naprawdę zła rozmowa z klubem odnośnie objęcia tej posady może coś w tej kwestii zmienić. Albo odmowa samego szkoleniowca.

Przecieki mówią, że zarząd jest gotowy na poważne zmiany w składzie, jeśli D’Antoni zgodzi się zostać trenerem. Także Joel Embiid jest chętny na zmianę stylu i grę dalej od kosza.

Nie jest tajemnicą, że preferowany przez MD’A styl gry zupełnie nie pasuje do obecnego składu Sixers. Z tego też powodu moim zdaniem ta kandydatura jest zupełnie pozbawiona sensu i w rezultacie może oznaczać pożegnanie „The Process” (dosłownie i w przenośni).

Mimo takich poważnych plotek Sixers przeprowadzą dzisiaj rozmowę również z Tyronnem Lue, który ma mieć mniejsze szanse z powodu wygórowanych rządań finansowych. Po wczorajszym zwolnieniu Doca Riversa z Los Angeles Clippers to się może zmienić. Sixers i Pelicans już skontaktowali się z Riversem. Mówi się też, że Lue może chcieć pozostać w LA, jeśli jest w planach Clippers na stanowisko głównego trenera.

Niestety wciąż nie wiemy, kiedy można spodziewać się konkretnych decyzji i jak długo będzie zwlekał Elton Brand, który chociaż nalega na kandydaturę D’Antoni’ego, to wciąż nie skompletował zespołu swoich własnych asystentów.

7 myśli na temat “Mike D’Antoni następcą Bretta Browna?

 • 29 września 2020 o 07:24
  Permalink

  Jeśli chciałoby się wskazać drużynę najmniej pasującą do „taktyki” Pringlesa, Sixers byliby jednym z faworytów. Przecież nie mamy praktycznie strzelców, a przesuwanie JoJo daleko od kosza jest kompletnie pozbawione sensu. Jakkolwiek źle to brzmi, z dwojga złego wolałbym już chyba Lue… Nadal nie rozumiem, jak Brand mógł nie zatrudnić Donovana.

  Odpowiedz
 • 29 września 2020 o 17:39
  Permalink

  Niestety jestem coraz bardziej rozczarowany tym co planują zrobić z tą drużyną.
  Zapewne skończy to się transferem Simmonsa albo Embiida.
  Houston to była najbardziej męcząca drużyna do oglądania w ostatnich latach . Oprócz Roco nie chciałbym żadnego zawodnika z Rockets A wiadomo że trener lubi ściągać swoich ulubieńców. Zaraz się okaże że skończymy z Westbrookiem lub Hardenem. Już bardziej wolałbym mieć w składzie CP3 którego bardzo nie trawię

  Odpowiedz
  • 29 września 2020 o 18:53
   Permalink

   Trudno się nie zgodzić.Ja również Rockets nie trawiłem za ich styl gry i nie chcę tego w Sixers. Nie o taką Philę walczyliśmy… :-(

   Odpowiedz
 • 30 września 2020 o 21:29
  Permalink

  A to wy myślicie, ze Brand tego nie wie? Ze Ten Tener nie jest dla Sixers? Myśle, ze skoro my to wiemy to on i inni musieliby byś skończonymi idiotami zatrudniając go..

  Odpowiedz
 • 1 października 2020 o 14:33
  Permalink

  Jak wie to czemu jest faworytem ? Czasem mam wrażenie że w USA mają czasem inny stan umysłu.
  Może Brand podąża za modą na rzucanie trójek. Jeszcze bym to rozumiał gdybysmy mieli odpowiedni skład do takiej taktyki. Najbardziej boję się że wymienią np Embiida za gości z dobrym % zza łuku

  Odpowiedz
 • 1 października 2020 o 20:59
  Permalink

  Niektóre źródła podają że Doc ustala już warunki kontraktu z Sixers i niedługo to ogłoszą

  Odpowiedz
 • 1 października 2020 o 23:18
  Permalink

  Doc Rivers has reached an agreement on a deal to become the next coach of the Philadelphia 76ers, sources tell @wojespn

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *