Nowa odsłona Sixers.pl!

Po pięciu nieprzespanych nocach – udało się! Wracamy odmienieni po krótkiej przerwie. Mam nadzieję, że nowa szata graficzna jest nowocześniejsza i bardziej przejrzysta.

Teraz nasz serwis jest w pełni mobilny, odpowiednio dostosowaną wersję możesz przeglądać na swoim smartfonie czy tablecie. Doszła też nowa zakładka w menu, gdzie łatwo znajdziecie formularz kontaktowy i informacje dla tych, którzy chcą pisać dla Sixers.pl. Dodatkowe tagi oraz linki do ostatnich felietonów i najciekawszych tekstów z archiwum nie pozwolą Wam przegapić niczego.

Nikt nie jest doskonały – jeśli znajdziecie błędy graficzne, językowe, nawigacyjne, albo jakiekolwiek inne usterki, to dajcie znać w komentarzach!

Nie zapominajcie o naszym profilu na Facebooku, który możecie przeglądać, nawet jeśli nie macie konta na FB. Często z wyprzedzeniem dowiecie się, co będzie na stronie oraz znajdziecie dodatkowe materiały (linki, zdjęcia…), których nie publikujemy w naszym serwisie.

8 myśli na temat “Nowa odsłona Sixers.pl!

 • 7 marca 2015 o 08:20
  Permalink

  Jest pięknie! A rozwiązanie „problemu” twarzy naszych Sixers pod rządami Sama H, genialne ;)
  Ukłony dla Autora!
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • 7 marca 2015 o 09:50
  Permalink

  Zgadzam się z przedmówcą. Strona świetnie wykonana i przejrzysta. No i lepiej się czyta. Wielkie gratulacje :)

  Odpowiedz
 • 7 marca 2015 o 11:39
  Permalink

  jest konkretnie! brawa za dobrą robotę :D

  Odpowiedz
 • 7 marca 2015 o 20:51
  Permalink

  Nowa odsłona zdecydowanie na plus :)

  PS: Nie myśleliście czasem nad zrobieniem działów np. o Wells Fargo Center, centrum treningowym Sixers i o właścicielu zespołu. Wszystkie informacje o Sixers w jednym miejscu byłoby świetnym pomysłem.

  Odpowiedz
  • 7 marca 2015 o 23:35
   Permalink

   Kiedyś już tak było, mieliśmy wiele działów takich jak: Hala, Trener, Właściciel, Dance Team, Maskotka itp. Problem w tym, że było ich za dużo, a ciągłe zmiany wymagały wiecznych uaktualnień, na które ciężko znaleźć czas i siły. Potem nastąpiła zmiana charakteru strony na bardziej „blogowy” i luźny, te działy zniknęły, skupiliśmy sie na newsach i komentowaniu rzeczywistości w Philly.

   W dobie Wikipedii, YT i googla myślę, że powstawanie tego typu działów mija się z celem. Lepiej skupić się na faktach, opiniach i komentowaniu. Dodatkowa sprawa, że statystyki pokazywały, że wchodziły na takie działy 2-3 osoby miesięcznie, więc wysiłek w ogóle nie wart zachodu.

   Aczkolwiek stare informacje są gdzieś tam na dysku zapisane i właściwie przypomnienie wszytskich hal Sixers i ich historii to dobry pomysł, myślę, że w takim razie pojawi się to w formie artykułu, ale to latem, kiedy nie będzie o czym pisać.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *