14 myśli na temat “Nowa szata graficzna

 • 9 kwietnia 2013 o 21:08
  Permalink

  dla mnie super, trochę się kolorystycznie ożywiło od razu :]

  Odpowiedz
 • 9 kwietnia 2013 o 21:11
  Permalink

  Graficznie super, przejrzyście i elegancko, zgodnie z trendami. [lubię to bardzo]

  Ale nigdy nie byłem zwolennikiem 3-kolumnowego układu (wyszukiwarkę i buttony można by wepchnąć do drugiej kolumny, a kategorie przenieść np. pod belkę?) – ale to może moje bardziej osobiste odczucie niż coś konstruktywnego. Chociaż na pewno bym zwiększył odstępy między kolumnami nieco, szczególnie tekst contentu jest imho za blisko środkowej kolumny. No i może lepiej zachować konsekwencję przy kolorowaniu linków na niebiesko – żeby kategorie i ostatnie wpisy/komentarze też tak wyglądały.

  Może trochę za dużo „wytykam”, przepraszam (xD), ale podkreślam jeszcze raz – ogólnie jest super, dobra robota!

  Odpowiedz
  • 9 kwietnia 2013 o 22:16
   Permalink

   Niestety to jest taki szablon wordpressa, który nie pozwala na dwie kolumny. A przynajmniej ja nie mam pojęcia jak to ominąć. A linki próbowałem – wierz mi, jest za pstrokato. Dzięki za opinię.

   Odpowiedz
 • 9 kwietnia 2013 o 21:23
  Permalink

  Jedyne na co można trochę pomarudzić, to faktycznie ta środkowa kolumna. Jeśli zjedzie się mocno na dół, 40% po prawej stronie jest puste. Buttony, kategorie i wyszukiwarkę najlepiej byłoby chyba dorzucić jakoś do pierwszej kolumny z prawej.

  Ogólnie rzecz biorąc, dzięki że Wam się chce i wciąż nad stroną pracujecie. Myślę, że większość z nas pojawiałaby się tu nawet, gdyby było jedynie białe tło.

  Odpowiedz
  • 9 kwietnia 2013 o 22:17
   Permalink

   Białe tło będzie następnym razem ;)

   Odpowiedz
 • 10 kwietnia 2013 o 02:39
  Permalink

  Suckers83 Nets 104, zbiórki Evans 24(67nets) Suckers team 34 facepalm!

  Odpowiedz
 • 10 kwietnia 2013 o 12:57
  Permalink

  Mi oczywiście bardziej podobał się stary wygląd ale to pewnie dlatego, że nie lubię wielkich zmian:P. Przyzwyczaję się i przestanę marudzić:P Która to już zmian wersji graficznej Monty? Zapisujesz stare screeny gdzieś na dysku?

  Odpowiedz
  • 10 kwietnia 2013 o 21:27
   Permalink

   No właśnie nie pomyślałem o tym wcześniej, ale kilka powinno dać sie załatwić, więc może kiedyś je wrzuce jako ciekawostka :)

   Odpowiedz
 • 10 kwietnia 2013 o 15:02
  Permalink

  A ja zwrócę uwagę na belkę, można by było ją bardziej przyciemnić, bo tam gdzie jest w tle Holiday, to napisy są niemal niewidoczne. Ale ogólnie strona bardzo fajna ;)

  Odpowiedz
  • 10 kwietnia 2013 o 21:12
   Permalink

   Ktoś jeszcze to potwierdzi? Nie wiem czy to kwestia kontrastu ekranu Twojego kompa, bo u mnie jest ok, ale jeśli faktycznie mam to przyciemnić, to żaden problem.

   Odpowiedz
   • 10 kwietnia 2013 o 22:00
    Permalink

    Może być że to u mnie kontrast, ale nigdy nigdzie nie miałem takich problemów, a wydaje mi się, że mam kontrast przybliżony do takiego standardowego ;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *