Rivers wita się z Philadelphią

Naprawdę jestem podekscytowany możliwością dołączenia do tej światowej klasy organizacji. Klubu, którego jedna z legend zainspirowała moje imię. To miasto kocha sport i swoje drużyny. To miasto ceni ciężką pracę i my dokładnie to będziemy tu robić i tym damy się poznać. Jesteśmy gotowi, żeby zrobić dla Philadelphii same dobre rzeczy.

4 myśli na temat “Rivers wita się z Philadelphią

 • 5 października 2020 o 12:29
  Permalink

  Jak patrzę na obecne finals to myślę że najlepszym transferem do Phila było sprowadzenie Butlera, a najgorszym pozbycie się go. Gość ma mental pokroju James’a coś czego w tej drużynie nie ma. Chętnie oddałbym Simmonsa lub Embida za niego.
  Co ro Riversa to klapa po całej linii. Ogólnie zmian jak w przysłowiu z deszczu pod rynnę. Salary zaczopowane, trener przeciętny na 2 rundę max tak jak i skład, także czekamy na kolejny the process….

  Odpowiedz
 • 5 października 2020 o 16:24
  Permalink

  Plotki o oddaniu Simmonsa za #1 czyli LaMelo Balla trochę mnie przerażają

  Odpowiedz
  • 5 października 2020 o 19:27
   Permalink

   To bzdury, które tylko ktoś sobie wymyśla. Dzisiaj Rivers powiedział, że Joel i Ben wyglądają dobrze ze sobą i cieszy się, że na tej dwójce może opierać grę. Nie wierz w takie plotki, jak coś wiarygodnego będzie, to przekażemy ;-)

   Odpowiedz
 • 5 października 2020 o 19:48
  Permalink

  Mocno naciągana teoria że nasi liderzy do siebie nie pasują. Wystarczy ich obudować odpowiednimi zawodnikami. Jakoś w play-off 2018 i 2019 do siebie pasowali tylko że wtedy mieliśmy Redicka Belinelliego czy Butlera.
  Ostatnio Redick udzielił wywiadu w którym mówił że to Brand nie chciał go w składzie.
  Priorytetem na off season jest znalezienie rasowego strzelca na pozycję 2-3 optymalna kandydatura to Hield.
  I pozbycie się kogoś z dwójki Harris/Horford

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *