Sixers – Bobcats 93:123

Wydawało się, że mamy już za sobą 30-punktowe przegrane, ale wczorajsza noc pokazała inaczej. Ostatnio tak wysoko Sixers przegrali miesiąc temu z Thunder. „Ta drużyna jest gotowa na play-offs. Między nami widać ogromną różnicę” – podsumował krótko, ale trafnie Tony Wroten.

2 myśli na temat “Sixers – Bobcats 93:123

 • 3 kwietnia 2014 o 23:27
  Permalink

  B. Brown zamierza pracować z MCW w wakacje nad jego rzutem. I to jest ważna informacja. Ciężko się patrzyło na jego rzuty w meczu z Bobcats, mimo, że miał okres, gdzie zdobył gdzieś z 12 punktów pod rząd. Sixers muszą zatrudnić najlepszego rzutowego trenera na świecie, bo N. Noel, MCW i pewnie goście z draftu będą potrzebowali solidnego treningu…

  Odpowiedz
  • 4 kwietnia 2014 o 10:49
   Permalink

   Ciekawe na ile to da się jeszcze wypracować. Turner też co wakacje niby pracował nad rzutem, a nadal nic z tego nie wynika. Nie wiem czy nie lepiej sobie darować. Z Noela zamiast robić Aldridge’a czy Davisa lepiej nakierować na ścieżkę Tysona Chandlera albo Drummonda. Niech ładuje spod kosza wsady + dobitki, pkt drugiej szansy. Inna sprawa to MCW, bo rozgrywający bez rzutu to jednak nieporozumienie. Ale z drugiej strony Jason Kidd też zawsze miał ujowy rzut, a sporo osiągnął, dzięki pozostałym atutom, które MCW też ma.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *