Utah

Mecze z Utah zawsze są zacięte, wiec tym bardziej cieszy, że wygrywamy z Jazz drugi raz w tym sezonie, co zdarzyło się pierwszy raz od 1987 roku. To nasze 23. zwycięstwo z sezonie zasadniczym.

Mimo kilku strat i niedokładnych podań nie mamy dzisiaj na co narzekać. Wyglądaliśmy dobrze i tak samo dobrze weszliśmy w to spotkanie, od 3. kwarty ustalając i pilnując wynik spotkania.

Świetny występ zaliczył J.J. Redick rzucając 6/9 trójek! Co daje mu skuteczność 66.7% z rzutów za trzy. 17 triple – double w swojej karierze zaliczył Ben Simmons spędzając na parkiecie łącznie 31 minut, zdobywając 13 punktów, 14 zbiórek, 12 asyst i 3 przechwyty. Joel Embiid także zaliczył bardzo dobre spotkanie rzucając rywalom 23 punkty i dodając do tego 15 zbiórek, 6 asyst i 5 bloków.

W ekipie gospodarzy najwięcej punktów rzucił Donovan Mitchell – 23.

Kolejne spotkanie rozegramy już w Sylwestra o godz. 3:00 naszego czasu z Portland.