Transferować, czy nie… Oto jest pytanie!

Już jutro o 21.00 polskiego czasu zamyka się okienko tranferowe w NBA. Według wielu źródeł Sixers w dalszym ciągu usilnie starają się pozbyć Jahlila Okafora (ostatnie plotki mówią o Pacers i wciąż Kings, którym już można dziękować za niemal zagwarantowanie wymiany picku w tegorocznym drafcie i wysoki numer w przyszłym). Już wkrótce okaże się więc, czy Okafor znajdzie nowy dom, albo czy pożegnamy się także z innymi zawodnikami z bieżącego składu. Zapowiada się nerwowa noc, jak nie dla nas, to na pewno dla Bryana Colangelo!

9 myśli na temat “Transferować, czy nie… Oto jest pytanie!

 • 22 lutego 2017 o 19:28
  Permalink

  O 21 polskiego czasu zdaje mi się. Tzn o 3PM ET czyli u nas będzie 6 godzin później niż u nic, nie wcześniej. Colangelo działaj! Magic kiedyś wkurzał się na LAL że nie wzięli Okafora. Czas to naprawić.

  Odpowiedz
 • 22 lutego 2017 o 22:31
  Permalink

  Boję się, że dołączą do Jahila, Covingtona. Nie wiem skąd takie przeczucie, ale wydaję mi się, że cos sie kroi na ten deseń. Tak, chciałbym, żeby Covington został.

  Odpowiedz
 • 22 lutego 2017 o 23:12
  Permalink

  Ja bym do Okafora dorzucił Ilyasova.

  Odpowiedz
  • 22 lutego 2017 o 23:16
   Permalink

   Bardzo dobry pomysł. Może też być Henderson albo Stauskas albo Rodriguez jakby ktoś go wziął.

   Odpowiedz
 • 22 lutego 2017 o 23:40
  Permalink

  A ja bym puścił w pakiecie Cova. Daje radę chłopak, dobry 3 and D, ale nie mamy wielkiej potrzeby budowania drużyny z Robertem, a na rynku na pewno bedzie atrakcyjny. Rozmawiać z Lakers jak najbardziej.

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2017 o 00:04
  Permalink

  Wolałbym żeby Covington został widać że ma serce do walki i jest kims z kim moze sie utożsamiać kibic. A pamietacie początek sezonu jak były na nim wieszane psy?
  Ilyasova super zawodnik do rozciagania gdy i moze byc duzym wzmocnieniem dla ekip walczacych w PO a u nas raczej bedzie zbedny w nastepnym sezonie.
  Podobno Fox złapał jakaś paskudną kontuzję wiec zapewne jeden PG mniej do wyboru w drafcie

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2017 o 01:43
  Permalink

  Wykrakaliście tego Ilyasove. Leci do Atlanty za dwa picki drugorundowe i zwloki Splittera. Kontrakt spadajacy, tak samo jak Ersan. Generalnie ok, bo to raczej przesądza, że Colangelo nie da Turkowi szalonej umowy latem. No i więcej minut dla Saricia do końca sezonu.

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2017 o 02:09
  Permalink

  Podobno do Philly leci drugorundowy pick MIA 2017 (chroniony 31-40, w przyszłym roku niechroniony ewentualnie) oraz swap drugorundowych picków Sixers oddają 2nd GSW 2017 czyli ostatni pick draftu, a dostaja 2nd 2017 ATL.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *