Wymiana Young – Bennett aktualna!

Do transferu z Wolves jednak dojdzie – Thad Young powędruje do Minnesoty za Anthony’ego Bennetta. Wcześniej transfer był dementowany, być może dlatego, że Sam Hinkie (słynący z tego, że za bardzo nie rozmawia z mediami) dosłownie wściekł się na wyciek o wymiane i mógł jej zaprzeczyć. Miejmy nadzieję, że władze NBA zatwierdzą transfer 23 sierpnia i obejdzie się bez kolejnego odwoływania tej informacji.

4 myśli na temat “Wymiana Young – Bennett aktualna!

 • 10 sierpnia 2014 o 14:12
  Permalink

  Wymiana Bennet za Younga nie jest niczym świetnym… Ot poprostu zwykła wymiana zawodnika lepszego na gorszego, ale młodszego. Mam nadzieje że otrzymamy jeszcze jeden pick, nieważne której drużyny.

  Odpowiedz
 • 11 sierpnia 2014 o 00:16
  Permalink

  Hmmm czy nie jest niczym świetnym… zgarniamy mimo wszystko zawodnika z ogromnym potencjałem który co prawda miał beznadziejny sezon, ale jeśli gdzieś ma sie rozwinąć to tylko u nas, za zawodnika, jasne że lepszego, ale dla którego w dłuższej perspektywie raczej nie ma miejsca w składzie (jeśli gralibyśmy Noel-Embiid, co mnie osobiście strasznie jara). A Bennet’a jeśli pokaże swój talent i pogra dużo i dobrze zawsze można potem wymienić np. na jakiegoś SG

  Odpowiedz
   • 11 sierpnia 2014 o 09:06
    Permalink

    Lepiej. Jesli tylko będzie dobrze gral to łatwiej go będzie wymienić niż Younga. A gdyby hinkie mogl cos lepszego za Younga dostać to by to wyrwal ;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *