Wymiana Young – Bennett aktualna!

Do transferu z Wolves jednak dojdzie – Thad Young powędruje do Minnesoty za Anthony’ego Bennetta. Wcześniej transfer był dementowany, być może dlatego, że Sam Hinkie (słynący z tego, że za bardzo nie rozmawia z mediami) dosłownie wściekł się na wyciek o wymiane i mógł jej zaprzeczyć. Miejmy nadzieję, że władze NBA zatwierdzą transfer 23 sierpnia i obejdzie się bez kolejnego odwoływania tej informacji.

4 komentarze

  1. MS pisze:

    Wymiana Bennet za Younga nie jest niczym świetnym… Ot poprostu zwykła wymiana zawodnika lepszego na gorszego, ale młodszego. Mam nadzieje że otrzymamy jeszcze jeden pick, nieważne której drużyny.

  2. Skinn pisze:

    Hmmm czy nie jest niczym świetnym… zgarniamy mimo wszystko zawodnika z ogromnym potencjałem który co prawda miał beznadziejny sezon, ale jeśli gdzieś ma sie rozwinąć to tylko u nas, za zawodnika, jasne że lepszego, ale dla którego w dłuższej perspektywie raczej nie ma miejsca w składzie (jeśli gralibyśmy Noel-Embiid, co mnie osobiście strasznie jara). A Bennet’a jeśli pokaże swój talent i pogra dużo i dobrze zawsze można potem wymienić np. na jakiegoś SG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *