Sixers – Celtics 94:102
W pierwszym meczu ligi letniej najlepiej wypadł Christian Wood, który w 15 minut gry trafił 7 z 9 rzutów oraz 5 rzutów wolnych, zdobywając łącznie 20 punktów. Ben Simmons w swoim debiucie uzbierał 10 punktów (2/9 z gry), 8 zbiórek i 5 asyst, ale opuścił parkiet w czwartej kwarcie ze skurczami w nodze. Prawdopodobnie opuści drugi mecz. Richaun Holmes dodał 13 punktów i 5 bloków, Timothe Luwawu 13 punktów i 3 zbiórki, a T.J. McConnell asystował 7 razy. Polak Tomasz Gielo przesiedział cały mecz na ławce.

Sixers – Spurs 91:95
Sixers zagrali w zupełnie innym składzie – odpoczywali Simmons, Luwawu, McConnell, Holmes i Nunnally. Znowu najlepszy okazał się Wood (19 punktów – 5/8 z gry, 7 zbiórek), poza nim pokazali się Randolph (14 punktów, 2 przechwyty) i Vaughn (12 punktów, 3 asysty). Tomasz Gielo przebywał na parkiecie 17 minut, podczas których spudłował 5 rzutów, faulował 3 razy i 3 razy asystował.

Sixers – Jazz 86:75
Sixers pokonali gospodarzy ligi letniej, wygrywając jednocześnie swój pierwszy mecz. Statystyki podobne do tych z poprzednich spotkań: najskuteczniejszy na parkiecie znowu Wood (17 punktów, 6 zbiórek i 3 bloki w 15 minut), Simmons nie trafiał, ale ładnie asystował (6 punktów, 7 zbiórek, 6 asyst), pokazał się także McConnell (11 punktów, 6 asyst, 2 przechwyty).

Sixers – Lakers 69:70
W pierwszym meczu ligi letniej w Vegas to Lakers okazali się górą, dzięki bardzo dobrej ostatniej kwarcie i trójce Russella równo z syreną. Ben Simmons otarł się o triple-double (8 punktów, 10 zbiórek, 8 asyst), niestety znowu nie popisał się skutecznością (3/8) oraz aż 7 razy tracił piłkę. Christian Wood tym razem także nie mógł trafić, kończąc ze skutecznością 1/6. Najlepiej wśród pokonanych wypadł T.J.McConnell (12 punktów, 6 asyst, 4 przechwyty). Po drugiej stronie wybrany z numerem drugim Brandon Ingram zdobył tylko 7 punktów (3/12 z gry oraz 3 straty), gwiazdą był za to ubiegłoroczny “pick”, D’Angelo Russell – 22 punktów, 5 asyst.

Sixers – Bulls 70:83
Ben Simmons większość meczu rozegrał na pozycji rozgrywającego, co zaowocowało jego najlepszym występem w ofensywie (18 punktów – 7/13 z gry) i jak na ironię… zaledwie dwiema asystami. Nieźle wypadli jeszcze Stauskas (14 punktów), Wood (13 punktów) i Grant (10 punktów, 3 bloki).

Sixers – Warriors 77:85
Sixers ponownie przegrali, tym razem głównie z powodu słabszej skuteczności na przestrzeni całego spotkania. Najbardziej zadowoleni ze swoich występów mogą być Wood (22 punkty, 5 zbiórek, 2 bloki) oraz Holmes (11 punktów, 8 zbiórek, 3 bloki).

Sixers – NBDL Select 108:71
Sixers jako trzeci od końca zespół ligi letniej w Las Vegas zmierzył się z rozstawionym z numerem 11. składem NBDL. Philadelphii udało sié odnieść pewne zwycięstwo mimo nieobecności swoich dwóch najlepszych zawodników: Simmonsa i Wooda. Wystarczyło 21 punktów i 5 zbiórek Longa, 20 punktów i 6 zbiórek Paula oraz 14 punktów, 6 zbiórek i 5 przechwytów Webba III. Sixers z bilansem 1-3 awansowali do drugiej rundy, w której zmierzą się dzisiejszej nocy z Nets.

Sixers – Nets 84:87
Sixers przegrali w ostatnich minutach meczu. Wynik ustaliły wolne Jeffersona, rzut za trzy Paula mogący doprowadzić do dogrywki okazał się niestety niecelny. Po 13 punktów rzucili Lo i Webb III, 12 punktów i 8 zbiórek zdobył Holmes, a 10 punktów Luwawu.

Sixers – Heat 74:66
W ostatnim meczu ligi letniej do gry wrócił Ben Simmons, który zdobył 15 punktów, 10 zbiórek, 6 asyst, 2 przechwyty (ale przy skuteczności 5/15 i 6 stratach). Long dodał 18 punktów, Holmes 14 punktów, a Paul 11 oczek.