4 myśli na temat “Znamy kapitanów…

 • 29 października 2012 o 16:59
  Permalink

  Nie dziwi Was ten wybór? Może Jrue i Tadka jeszcze da się zrozumieć, mimo że Jrue kłóci się o kasę i nie wiadomo czy zostanie, a Tadek ostatnio robił za rezerwowego. Ale ok, ze starej paczki oni najlepsi, no bo kto… Hawes? J-Rich nie wiem czy za doświadczenie dostał. Czemu nie AB, który ma być naszym liderem na boisku? Czyżby jednak w zespole wiedzieli, że za dużo nie pogra w tym sezonie? I tak kapitanem, menedżerem, trenerem i generalnie szefem będzie Doug. A tak z innej beczki, czy myślicie, że w wariancie pesymistycznym bez AB przez cały sezon mamy szanse na dobry pick w drafcie, czy raczej bedziemy jak Bulls bez Rose’a?

  Odpowiedz
  • 29 października 2012 o 22:23
   Permalink

   Nie wydaje mi się ze bynum bedzie nieobecny cały sezon. Bardziej bedzie się przez pol roku leczył a po all star weekend zacznie grać regularnie by pokazać się i wytarmosic jak najwyższy kontrakt – co oczywiście mu się uda (pytanie czy my damy mu dużo lasy).
   Czy mamy szanse na wysoki pick, sadze ze nie, bo i bez bynuma Colli s bedzie w stanie tak poukładać zespół byśmy z bilansem 41-41 weszli do PO z 8 miejsca. Na pewno nie bedzie to pick w pierwszej 10tce, a mg będziemy poza PO.

   Tak czy siak, po sezonie bedzie kasa… Z czy bez bynuma będziemy mieli pole do popisu. Przez ten rok bedziemy obserwować na ile dobrzy są Holiday i Turner oraz jak z ich lojalnością.
   Najlepiej jednak by było gdyby AB sie pozbierał i pokazał jak ten zespół z nim może dobrze wyglądać.

   Swoja droga bardzo jestem ciekaw o ile kluci sie Jrue i o ile klub nie chce go przepłacić. W tym sezonie Holiday może pokazać ze jest mu bliżej do top5 pg ligi bądź do top10. Ryzykować i dac mu 10 baniek za rok czy jednak coś miedzy 8-9 mln

   Odpowiedz
   • 30 października 2012 o 13:05
    Permalink

    Meler z tego co czytalem to 9 za sezon mu proponowali ale odrzucil. Takze widac ze szuka wiekszej kasy, a na boisku jeszcze na nia nie zapracowal.

    Odpowiedz
 • 30 października 2012 o 18:07
  Permalink

  Czy teraz nie zapracował, to temat na inną rozmowę niż na wysokość nowego kontraktu.

  Wysokość nowego kontraktu uzależniona jest głównie od tego co może zawodnik prezentować przez okres nowego kontraktu, a nie za to, czego dokonał w dotychczasowej karierze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *