Znamy logo sponsora na koszulkach Sixers

Informacja o logach sponsorów na koszulkach NBA nie została przez nikogo przyjęta z entuzjazmem. Reklamy będą widoczne od sezonu 2017-18, ale Sixers już teraz znaleźli sponsora i ujawnili logo, widoczne na zdjęciu powyżej. Dzięki firmie StubHub, która zajmuje się sprzedawaniem biletów, Sixers zarobią 5 milionów dolarów rocznie. To na razie jedyny zespół w lidze, któremu udało się znaleźć sponsora. Złośliwi mówią, że Sixers chociaż w czymś są wreszcie pierwsi w NBA (poczekajmy do dzisiejszej loterii draftu?!?).

Okazuje się, że naszywka z reklamą jest mała i nie wygląda aż tak źle, co nie zmienia faktu, że jednak szpeci koszulkę i kończy pewną erę w sporcie. Na szczęście koszulki, które kupujemy w sklepach, będą dostępne bez logo sponsora.

6 myśli na temat “Znamy logo sponsora na koszulkach Sixers

 • 17 maja 2016 o 15:54
  Permalink

  Póki co naszywka jest mała, ale wg mnie to tylko pierwszy krok, by za bardzo nie wkurzać fanów. Jak się przyzwyczają ludzie, to naszywki będą większe i większe… Smutna rzeczywistość.

  Odpowiedz
 • 17 maja 2016 o 19:07
  Permalink

  Kiedy jest/bądź kiedy poznamy wyniki loterii?

  Odpowiedz
  • 17 maja 2016 o 19:27
   Permalink

   Loteria zaczyna się dzisiaj około godziny 2 w nocy Polskiego czasu

   Odpowiedz
 • 17 maja 2016 o 19:29
  Permalink

  Można by jakiś osobny artykuł odnośnie losowania?
  zaczynam się stresować bo od tego zależy nasza przyszłość albo będzie kolorowo albo szara dupa. wyobrazacie sobie po roku tankowania że zostajemy tylko z kimś pokroju Hielda? Ciekawe czy któraś ekipa by oddała swój wybór z top 2 za nasze picki np numer 3 i 5. może wymiana Okafora za pick nets?

  Odpowiedz
  • 17 maja 2016 o 22:05
   Permalink

   Przyszłość to zależy od rodziny Colangelo i niestabilnego właściciela, który sam nie wie czego chce.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *