Znamy logo sponsora na koszulkach Sixers

Informacja o logach sponsorów na koszulkach NBA nie została przez nikogo przyjęta z entuzjazmem. Reklamy będą widoczne od sezonu 2017-18, ale Sixers już teraz znaleźli sponsora i ujawnili logo, widoczne na zdjęciu powyżej. Dzięki firmie StubHub, która zajmuje się sprzedawaniem biletów, Sixers zarobią 5 milionów dolarów rocznie. To na razie jedyny zespół w lidze, któremu udało się znaleźć sponsora. Złośliwi mówią, że Sixers chociaż w czymś są wreszcie pierwsi w NBA (poczekajmy do dzisiejszej loterii draftu?!?).

Okazuje się, że naszywka z reklamą jest mała i nie wygląda aż tak źle, co nie zmienia faktu, że jednak szpeci koszulkę i kończy pewną erę w sporcie. Na szczęście koszulki, które kupujemy w sklepach, będą dostępne bez logo sponsora.

6 komentarzy

 1. Wilt100 pisze:

  Póki co naszywka jest mała, ale wg mnie to tylko pierwszy krok, by za bardzo nie wkurzać fanów. Jak się przyzwyczają ludzie, to naszywki będą większe i większe… Smutna rzeczywistość.

 2. sznida pisze:

  Stroje będą wyglądać jak te w Europie

 3. Destro pisze:

  Kiedy jest/bądź kiedy poznamy wyniki loterii?

 4. hetman3 pisze:

  Można by jakiś osobny artykuł odnośnie losowania?
  zaczynam się stresować bo od tego zależy nasza przyszłość albo będzie kolorowo albo szara dupa. wyobrazacie sobie po roku tankowania że zostajemy tylko z kimś pokroju Hielda? Ciekawe czy któraś ekipa by oddała swój wybór z top 2 za nasze picki np numer 3 i 5. może wymiana Okafora za pick nets?

  • Wilt100 pisze:

   Przyszłość to zależy od rodziny Colangelo i niestabilnego właściciela, który sam nie wie czego chce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *