A tymczasem w Philadelphii…

 • Sixers nie mają już szans na pierwszorundowy wybór w drafcie od Lakers, ten od Thunder raczej też przedpadnie. Czy zostaną jedynie ze swoimi wyborami, czy dostaną także pick od Miami, rozstrzygnie się w ostatnich spotkaniach sezonu w zależności od wyników Heat.
 • Isaiah Canaan, który opuścił ostatnie mecze, nie zagra już w tym seznie.
 • Nerlens Noel opuści dzisiejsze spotkanie, co do reszty sezonu – na razie nie wiadomo.
 • Potwierdza się to, co było niemal pewne od dawna: Sam Hinkie nie planuje podpisać żadnego wartościowego wolnego agenta w najbliższe wakacje.
 • Nie jest jeszcze pewne, czy Joel Embiid wystąpi w tegorocznej lidze letniej.

6 komentarzy

 1. sznida pisze:

  Szanse na pick LAL nadal są, wystarczy, że dwie drużyny, które są wyżej od nich, zostaną wylosowane na miejsca 1-3 ;) to by było marzenie, sixers zostaliby wylosowani na pierwsze albo drugie miejsce, a do tego dwie drużyny zajmujące miejsca powyżej 5 na pozostałe dwa miejsca podium ;)

 2. Monty pisze:

  Wiem, ale to juz byloby cudem chyba.

 3. Mess pisze:

  Co wolicie, jakbyście mieli wybór – Bierzemy pick od LAL ale sami spadamy na 5 miejsce, mamy picki 5,6 czy przepada on w tym roku a my jesteśmy TOP 2?

 4. sixersfan pisze:

  Co sie odwlecze to nie uciecze. Zdecydowanie nasz pick 2. Mozna powiedzieć, ze i tak mamy baardzo dużo prospectow i dzięki temu spokojnie kazdemu mozna dać szanse i wyselekcjonować najlepszych.

 5. Mary pisze:

  Mam już dość emocjonowania się draftem…bierzemy rozgrywającego w tym sezonie i gramy już normalnie o zwycięstwa a nie o picki.

 6. ZijaMan pisze:

  Akurat klasa 2015 wygląda bardzo interesująco. Ciekawe czy Hinkie zdecyduje się na Mudiaya bo ja bym go nie wybrał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *