Al Horford

Przygotowania do pierwszego meczu przeciwko Boston Celtics idą pełną parą. W niedziele odbył się trening w Wells Fargo Arena, na którym nie mogło zabraknąć Al Horforda. Zaraz po zakończeniu zawodnicy udzielali wywiadów lokalnym mediom. Al Horford zapytany o nadchodzący mecz przeciwko Celtics odpowiedział:

Będzie to dla mnie dziwne, inne, granie przeciwko mojemu byłemu zespołowi. Jest to jednak najlepszy możliwy scenariusz. Pierwszy mecz sezonu… Na pewno będzie inaczej. To nie tylko kolejny mecz. To wielki mecz, biorąc pod uwagę rywalizację między Philly a Bostonem.

Horford latem podpisał kontrakt z Sixers na 4 lata opiewający na kwotę $97M. Jak sam przyznał chciałby zdobyć mistrzostwo NBA grając w jednej drużynie z Joelem Embiidem, Benem Simmonsem i Tobiasem Harrisem. Sixers znajdują się wśród bukmacherów na 2. miejscu na wschodzie jeśli chodzi o szanse do zdobycia pucharu Larry’ego O’Briena. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz sezonu i na bezpośrednie starcie Horforda z Celtics.