Artykuł sponsorowany: Aukcja WOŚP z udziałem Roberta Lewandowskiego!

Większość z nas zdaje sobie doskonale sprawę z tego, jak wielką postacią jest Robert Lewandowski. Bez względu na to, czy interesujemy się koszykówką, czy piłką nożną, akurat obok tej postaci mało kto przechodzi obojętnie. Nic dziwnego, albowiem Robert Lewandowski jest ikoną polskiego sportu, która robi karierę na całym świecie.

Postanowiliśmy poinformować naszych czytelników o bardzo ciekawej akcji, której bohaterem jest właśnie ten piłkarz. Wszystko dzięki uroczystej Gali Mistrzów Sportu, która jak co roku odbyła się w ramach licytowania przedmiotów od sportowców różnego gatunku. Po zakończeniu Gali, miał miejsce Bal Mistrzów Sportu, na którym można było licytować przeróżne rzeczy.

Do dyspozycji koneserów był kask Bartosza Zmarzlika, Statuetki Diamentowe należące do Piotrka Małachowskiego, który był inicjatorem całej gali, a także 2 vounchery, które dają możliwość na spotkanie z Robertem Lewandowskim, zjedzenia z nim lunchu, a także obejrzenia jego meczu w barwach Bayernu Monachium.

Wszystkie licytacje były charytatywne, a cały dochód został przekazany na leczenie chorego na raka Kamila Nowosielskiego.

2 Vounchery zostały wygrane przez odpowiednio Stowarzyszenie Sportu i Turystyki „Jedno Serce”, jak i również zakłady bukmacherskie LV BET, który jest znany choćby z bycia partnerem serwisu sportowego LaczyNasPasja.pl.

Dzięki temu, dziś marka LV Bet wystawia swój vouncher na aukcję WOŚP, dzięki czemu możliwość zjedzenia lunchu z Robertem Lewandowskim ma dziś każdy z nas. Jedyne co wystarczy zrobić, to wziąć udział w licytacji, która kończy się 1 lutego, 2017 roku. Aktualna kwota osiągnięta na aukcji wynosi 20 tysięcy złotych, co daje bardzo dobrą sumę, która zostanie w całości przekazana na konto WOŚP.

Wszystkich zainteresowanych aukcją, zapraszamy na nią, pod tym linkiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *