Covington i Wroten na celowniku

Kilka zespołów z NBA wyraziło zainteresowanie pozyskaniem Roberta Covingtona. Sixers nie szukają jednak możliwości transferu, twierdząc, że wiążą swoją przyszłość z 24-letnim zawodnikiem.

Przed kilkoma tygodniami nie brakowało chętnych na inne odkrycie zespołu z Philadelphii, czyli Tony’ego Wrotena. W tym przypadku jednak mamy sprzeczne pogłoski mówiące o przyszłości kontuzjowanego obecnie Wrotena. Koszykarz czeka na wizytę u specjalisty, aby dowiedzieć się jak poważna jest kontuzja, która wykluczyła go z gry w pięciu ostatnich meczach. Wygląda jednak na to, że uraz prawego kolana może być bardziej dotkliwy, niż przypuszczaliśmy.

Jedna myśl na temat “Covington i Wroten na celowniku

  • 21 stycznia 2015 o 19:37
    Permalink

    Moje zdanie odnośnie ewentualnych ruchów transferowych jest takie, że powinniśmy się wstrzymać do okolic Draftu lub do dnia jego odbycia. W tej chwili nie ma szans byśmy dostali intratne propozycje, chyba, że Sam Hinkie chce kolejne drugorundowe picki, co jest kompletną głupotą.

    Covingtona można spokojnie zostawić na przyszły sezon i przyjrzeć się czy coś z niego więcej będzie. Co do Wrotena, to z nim sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana z powodu kontuzji, dlatego też poczekałbym do Draftu 2015 i zobaczył jak rozwinie się sytuacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *