Czas na transfer Turnera?

Cleveland Cavaliers zainteresowani są Evanem Turnerem, mówi się o wymianie za Diona Waitersa. Sixers mają powtarzać wszystkim, że nie chcą wydać latem grubych milionow na Turnera, więc wygląda na to, że będa próbować się go pozbyć jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego.

Dalej ponoć aktualne są plotki o tym, że Sam Hinkie interesuje się Omerem Asikiem, ale bez żadnych szczegółów czy konkretnych propozycji.

6 komentarzy

 1. BF pisze:

  Byłby to jednak dobry ruch, ciężko będzie pewnie jakieś dobre picki wyłowić, a dostaniemy ciekawego obrońcę z Syracuse (MCW ^^), a Turner jest z Ohio i w Cavs SF zawodzą(Jak tankujemy po Wigginsa to tym bardziej Turner out). Bardziej by mnie martwiło oddanie Thad’a za Asika

 2. meler pisze:

  thad powinien zostać, albo oddać za pick, a nie Asika. Waitersa nie lubie, więc mam nadzieję, że znajdzie się inna propozycja, bo Evana można by dobrze przehandlować

 3. swaggyp pisze:

  Podobno deal z Asikiem jest już na stole, ale wydaje mi się, że w to może wejść jeszcze 3 drużyna i Kebab może w ogóle u nas nie zagrać, a my zgarniemy jakiś fajny pick ;] #teamSamHinkie

 4. Matt pisze:

  A(p)sik nie jest nam do niczego potrzebny, a jedynie niepotrzebnie zapcha salary. Taki trade podyktowany mógłby być chyba jedynie dawnymi znajomościami Hinkiego z managementem Houston. W tym sezonie centra nie potrzebujemy, a w przyszłym do gry wchodzi Noel. Turnera można (a w sumie biorąc pod uwagę, że będzie chciał dostać o wiele więcej niż na to zasługuje – trzeba) gdzieś opchnąć, byle zrobić to z głową. Picki w najbliższym drafcie będą bardziej, niż mile widziane, choć nie jestem pewien, kto mógłby na taki układ pójść. Wymiana za Waitersa również nie ma dla mnie większego sensu.

 5. Wilt100 pisze:

  Serio trejdujemy Thada za Asika? Czy Ed Stefanski wrócił? O ile nie cenię Younga AŻ tak, jak większość fanów Philly, to oddawanie go za trochę lepszą wersję Reggiego Evansa uważam za ponury żart. Asik kaprysi, jak musi zmieniać Howarda, a nie będzie kaprysić zmieniając za rok Noela? Czy może Nerlens na ławę i inwestujemy w turasa? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Hinkie weźmie go na kilka miesięcy, podniesie wartość i sprzeda drożej przed deadlinem. Jakoś HOU nie ma ofert na Asika. A każdy kto oglądał zeszły sezon wie, czego po nim oczekiwać. To, że będzie robić 10/11/1.5 w Sixers nie zmieni faktu, że nikt nie da za niego więcej, niż za wszechstronniejszego Thada na lepszym kontrakcie. Albo Rox dorzucą 1sta czy T. Jonesa, albo to jakiś absurd.

 6. Manskyy pisze:

  Zgadzam się z Wiltem100 w 100%. Jak teraz płacze ,że ma zmieniać jednego z najlepszych środkowych w lidze ,to co powie jak będzie miał zmieniać takiego szczeniaka jak Noel ,którego ,moim zdaniem ,pierwszy sezon będzie mocno przeciętny… Nie bardzo mi się to widzi.

  Co do Turnera to kurde ,nie chciałbym się go pozbywać ,bo gościa ,szczególnie w tym sezonie ,lubię ,ale racją jest ,że będzie chciał dużo więcej kasy grając na takich statystykach. Nie ma miejsca na sentymenty. Trzeba go opchnąć za picki ,tylko gdzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *