Embiid z przerwą jak Noel?

„Czytałem, że mówi się o 4-6 miesiącach, ale to nie okres, o jakim mnie poinformowano. Od chirurga we własnej osobie słyszałem o 5-8 miesiącach pauzowania. Skupimy się na długoterminowym leczeniu zawodnika. Tylko to się liczy. Będziemy wystarczajaco mądrzy? Oczywiście. Będziemy cierpliwi? Tak. Jeśli on pozostanie zdrowy, może mieć fantastyczną karierę w NBA”Sam Hinkie na konferencji prasowej.

4 myśli na temat “Embiid z przerwą jak Noel?

 • 28 czerwca 2014 o 12:53
  Permalink

  Wiadomo było od początku, że jak trafi do 76ers, to nie zagra w tym sezonie. No i dobrze, nie ma co się śpieszyć, musi się dobrze wyleczyć.

  Odpowiedz
 • 28 czerwca 2014 o 15:43
  Permalink

  Dobry ruch Hinkiego. Niech odstawi Embiida na rok. Grajmy Noelem, a Joel niech się leczy.

  Poczytałem też tego Forda z poprzedniego wpisu i może gość ma racje. Co prawda moim zdaniem Noel nie będzie skrzydłowym, ani Saric z Nerlensem nie będą się nigdy dublować, wiec nie bedzie wyboru pomiędzy nimi. Trzeba bedzie sie zdecydować na kogoś z dwójki Joel/Noel :) trzymanie obu to pomyłka.
  Dobrze ze Ford przypomniał o tym picku przyszłorocznym. Kto wie czy w sytuacji gdyby nasze wybory były inne na tym pilnym wschodzie rzutem na taśmę nie wezzlibysmy z ósmego miejsca do PO – wiem, popłynąłem troche ale kto wie… W obecnej sytuacji myślę ze pick w przedziale 1-5 za rok mieć bedziemy.

  Na 6G panowie napisali coś ciekawego o Saricu, w Turcji przez najbliższe dwa lata bedzie zarabiał mniej niż mógłby w NBA, a dwa kto wie czy tutaj nie miałby podobnych minut. Dlaczego zatem nie zdecydował sie przenieść do usa? Owszem, pewnie nie zakładał ze mógłby trafić do tak słabej Philly, ale mimo wszystko. Chciałbym aby był u nas za rok. Wyobraźcie sobie; trzech topowych rookies: Embiid, Saric i ktoś z draftu :D miazga

  Trochę mnie Sam Hinkie z równowagi w czwartek wyprowadził, ale ochłonąłem i ostatecznie stwierdzam ze całkowicie dupy nie dal. Krótkoterminowo tak i to bardzo, ale my będziemy budować skład przez kilka lat. To jest plan długofalowy i tutaj Hinkie sie popisał. No i do tego ten kontrakt Browna, który będzie świetnym trenerem. A skoro trener naciskał na długi okres zobowiązania w swojej umowie, znaczy, ze w tym zespole widzi potencjał i chce tu być.

  Odpowiedz
 • 28 czerwca 2014 o 18:48
  Permalink

  przebudowa to przebudowa no i nie da się zacząć wygrywać od razu. a Ebmiid? no było 3 najlepszych graczy w drafcie. no i przez kontuzje został nam on. na razie to ten ruch ocenić się nie da. tak jak z Noelem. może się okazać świetnym, a może kolano nie pozwoli mu grać. zobaczymy. na pewno idzie ku lepszemu. a okaże się jak szybko :)

  Odpowiedz
 • 29 czerwca 2014 o 18:01
  Permalink

  Byłem niemal pewien od sekundy, w której wybralismy Embiida, że Hinkie zrobi mu rok przerwy. Prawda jest taka, że nawet jak wróci gdzieś w styczniu-lutym do treningów, to pod okiem Bretta i w pojedynkach z Noelem ma szanse sporo się nauczyć, pod kontrolowanym naciskiem, zeby krzywdy sobie nie zrobił po tak długiej przerwie.

  Chciałbym oczywiście się mylic – aby przerwa była krótsza, aby zagoił się i w lutym biegal juz po parkietach, ale majac tyle do wygrania dajac mu rok przerwy, relatywnie mało do zyskania pozwalając mu grać to jestem w stanie to zaakceptować – szczególnie, ze wróci Noel.

  No i gwarantuje wam, ze jak będziemy mieli problem z rzutami, to defensywnie powinniśmy być 2 półki wyzej z piątką MCW/Andreson/McDanniels/Thadd/Noel, nie wspominając o transition game. Może nie mamy najlepszych talentow w drafcie na boisku, ale pod względem dopasowania będzie swietnie. Zabiegamy sporo teamow….

  Ciekaw jestem, czy uda się cos popracować nad rzutem Michaela, fajnie byloby, jakby złapał te 30% za 3 w przyszłym sezonie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *