Fultz kontynuuje rehabilitację

Po konsultacjach z kilkoma specjalistami, m.in. ekspertem od urazów ramion dr Benem Kiblerem, sztab medyczny Philadelphii 76ers zdecydował pozostawić Markelle Fultza poza grą przez najbliższe trzy tygodnie. Przez ten czas młody rozgrywający będzie kontynuował pracę z fizjoterapeutami. Dodatkowe badania potwierdziły brak zmian strukturalnych i według najnowszych informacji ból ramienia jest spowodowany dysbalansem mięśni łopatkowych. Za około trzy tygodnie dr Kibler ponownie oceni stan Fultza i zdecyduje o jego gotowości do wznowienia treningów na pełnych obrotach.

Uraz ramienia od początku sezonu wpływał na efektywność zawodnika wybranego z pierwszym numerem w tegorocznym drafcie. Fultz wystąpił dotychczas w czterech spotkaniach, spędzając średnio 19 minut na parkiecie, podczas których notował statystyki na poziomie 6 punktów (33% FG, 50% FT), 2.3 zbiórki i 1.8 asysty na mecz.

2 myśli na temat “Fultz kontynuuje rehabilitację

 • 30 października 2017 o 07:37
  Permalink

  Nie wiem dlaczego myslalem ze tym razem limit kontuzji dla naszych rookies jest wyczerpany :) czy ja musze ogladac za kazdym razem mecze zestresowany ze znowu przydazy sie jakas kontuzja?

  Odpowiedz
 • 30 października 2017 o 21:25
  Permalink

  No i dobrze się dzieje, przez tą kontuzje chłopak nie miał dobrego startu, ma trochę przerwy wykuruje się odbuduje mentalnie i wróci na swoim poziomie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *