Philly

Jestem zszokowany, że wygraliśmy ten mecz. Czwarta kwarta dobrze się dla nas ułożyła, ale pierwsze trzy były okropne. Nie słyszysz często o zwycięstwach drużyn z 27 stratami. Ani w play-offs, ani w żadnym innym spotkaniu. Ale nam udało się znaleźć rytm w czwartej kwarcie. A najbardziej ekscytujące jest to, że my mamy jeszcze bardzo wiele do osiągnięcia i pokazania – BRETT BROWN.

Oni są dobrzy. Są wyjątkowi. Stworzyli sobie odpowiedni zespół. Czasami play-offs przerastają niektórych zawodników. Niektórzy nie potrafią sprostać intensywności gry w play-offs. Ale oni już teraz grają na tym poziomie intensywności. W tym mają przewagę. Duża w tym zasługa ich rozgrywającego i lidera, Bena. On robi świetną robotę ustawiając wszystkich na parkiecie – DWYANE WADE.

Ben jest Benem. Teraz to już wręcz oczekuje się od niego średnich na poziomie triple-double. Fizycznie on jest bardzo twardy, ale mentalnie jeszcze twardszy. W ostatnich czterech spotkaniach wyraźnie pokazał to, co ja widziałem w nim przez cały sezon. On jest fantastyczny. W kwestii liderowania przechodzi sam siebie i to bardzo procentuje naszej drużynie – J. J. REDICK.