Granger „wkurzony” transferem…

Danny Granger „wkurzył się”, kiedy usłyszał o transferze do Philadelphii 76ers – twierdzą źródła. Granger został wybrany w drafcie 2005 roku właśnie przez Pacers, spędził całą karierę w Indianie. Podobno rozmawia teraz z władzami Sixers na temat wykupienia swojego kontraktu, by móc grać dla Heat lub Spurs. Chodzi oczywiście o to, że Granger chce tytułu mistrzowskiego, stąd rozczarowanie, że nie będzie mógł o niego walczyć razem z Pacers. Kolejne dni pokażą, czy zobaczymy go w ogóle w uniformie Sixers…

3 myśli na temat “Granger „wkurzony” transferem…

 • 23 lutego 2014 o 23:56
  Permalink

  Co o tym sądzicie chłopaki? ;) Myślę ,że Phila mogłaby mu zrobić przysługę… Gość zostawił serce w Indianie ,a ci wytransferowali go do prawie najsłabszego teamu w lidze. Ma powody ,żeby się wkurzać.

  Odpowiedz
 • 24 lutego 2014 o 00:24
  Permalink

  Wątpię abyśmy ujrzeli go w barwach sixers,po prostu trzeba sobie jasno powiedzieć że gość jest nam na obecnym etapie przebudowy zbędny.Natomiast chętnie zobaczyłbym go w Spurs, krucho tam z kadrą a poza tym potrzebują coś dodać do układanki by móc choćby marzyć o mistrzostwie.

  Odpowiedz
 • 24 lutego 2014 o 00:46
  Permalink

  Z jednej strony Grangera lubię więc w Sixers chciałbym go zobaczyć ,ale z drugiej ,tak jak mówi Mary ,idealnie pasowałby do Spurs. Świetną opcją z ławki by był ;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *