Harris i Simmons szczęśliwi w Philadelphii

Talentu jest tutaj pod sufit. Mamy ludzi, którzy wiedzą, jak grać w kosza, którzy chcą wygrywać. Ten klub chce wygrywać. Nigdy nie byłem w tak utalentowanym zespole. Chcę tutaj z wszystkimi dojrzeć jako zawodnik. Wiem, jakiego rodzaju graczem jestem i co mogę wnieść do każdej drużyny. To mój ósmy sezon. Miałem styczność z różnymi osobowościami i z różnymi zawodnikami. Wiem, jak porozumieć się z każdym typem gracza – TOBIAS HARRIS.

 

W przeszłości było wielu zawodników domagających się wymian, chociaż mogli osiągnąć coś wyjątkowego. Myślę, że ja i Joel dobrze o tym pamiętamy. Chcemy tu zostać i zdobyć mistrzostwo – BEN SIMMONS.

2 komentarze

  1. matt pisze:

    Tylko Jimmy coś cichy :D Nadal sądzę, że zaoferowanie mu maxa byłoby największym nieporozumieniem, więc jeśli podejmie decyzję za zarząd, nie będzie mi jakoś szczególnie przykro. Szkoda tylko RoCo i Dario.

  2. Hetman3 pisze:

    Harris idealnie się wpasowal w drużynę A pomyśleć że jeszcze niedawno biegał u nas taki klocek jak Muscala.
    Co do Butlera widać że coś mu nie pasuje. Ostatnio W ofensywie jest niewidoczny tak jakby się usunął w cień. Racja max dla niego przy obecnym wkładzie w drużynę to stanowczo za dużo. Wolałbym dwóch zawodnikow na poziomie Roco za te same pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *