Harris i Simmons szczęśliwi w Philadelphii

Talentu jest tutaj pod sufit. Mamy ludzi, którzy wiedzą, jak grać w kosza, którzy chcą wygrywać. Ten klub chce wygrywać. Nigdy nie byłem w tak utalentowanym zespole. Chcę tutaj z wszystkimi dojrzeć jako zawodnik. Wiem, jakiego rodzaju graczem jestem i co mogę wnieść do każdej drużyny. To mój ósmy sezon. Miałem styczność z różnymi osobowościami i z różnymi zawodnikami. Wiem, jak porozumieć się z każdym typem gracza – TOBIAS HARRIS.

 

W przeszłości było wielu zawodników domagających się wymian, chociaż mogli osiągnąć coś wyjątkowego. Myślę, że ja i Joel dobrze o tym pamiętamy. Chcemy tu zostać i zdobyć mistrzostwo – BEN SIMMONS.

2 myśli na temat “Harris i Simmons szczęśliwi w Philadelphii

 • 15 marca 2019 o 16:15
  Permalink

  Tylko Jimmy coś cichy :D Nadal sądzę, że zaoferowanie mu maxa byłoby największym nieporozumieniem, więc jeśli podejmie decyzję za zarząd, nie będzie mi jakoś szczególnie przykro. Szkoda tylko RoCo i Dario.

  Odpowiedz
 • 15 marca 2019 o 17:50
  Permalink

  Harris idealnie się wpasowal w drużynę A pomyśleć że jeszcze niedawno biegał u nas taki klocek jak Muscala.
  Co do Butlera widać że coś mu nie pasuje. Ostatnio W ofensywie jest niewidoczny tak jakby się usunął w cień. Racja max dla niego przy obecnym wkładzie w drużynę to stanowczo za dużo. Wolałbym dwóch zawodnikow na poziomie Roco za te same pieniądze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *