JoJo ponownie starterem w ASG!

Kibice, dziennikarze i zawodnicy przemówili – poznaliśmy wyniki głosowania na pierwsze piątki do zbliżającego się All-Star Game. Po raz drugi w karierze i po raz drugi z rzędu w tym gronie znalazł się Joel Embiid, który jako jedyny center został wyróżniony w głosowaniu!

WEST: Stephen Curry, James Harden, Paul George, Kevin Durant, LeBron James.

EAST: Kemba Walker, Kyrie Irving, Kawhi Leonard, Giannis Antetokounmpo, JOEL EMBIID.

Wiele osób z pewnością jest zawiedzione nieobecnością Luki Doncicia, Dericka Rose’a oraz Dwayne Wade’a, którzy w głosowaniu fanów znaleźli się w pierwszych piątkach swoich konferencji, jednak głosy kibiców to jedynie 50%, a swoje 25% wykorzystali zarówno zawodnicy, jak i media, co sprawiło, iż wyróżnieni zostali Kemba Walker, Paul George oraz James Harden.

Dwóch zawodników Sixers liczy wciąż jednak na występ w ASG. Ben Simmons (3. media, 4. fani, 5. zawodnicy) tym razem został sklasyfikowany na 3. miejscu wśród obwodowych Wschodu, ex-equo z Wade’m. Jimmy Butler (4. zawodnicy, 5. fani, 7. media) natomiast znalazł się na piątym miejscu wśród podkoszowych Wschodu. Pozycja zaskakuje gdy spojrzymy na miejsce czwarte, na którym uplasował się… Jayson Tatum.

Joel Embiid natomiast był trzecim podkoszowym Wschodu, ustępując miejsca Antetokounmpo i Leonardowi w głosowaniu fanów i zawodników, a także remisując z nimi w głosowaniu mediów. Warto zwrócić też uwagę na pozycję J. J. Redicka – 13. wśród obwodowych w swojej konferencji.

Już niedługo poznamy rezerwowych Meczu Gwiazd, a 7. lutego Giannis Antetokounmpo i LeBron James wybiorą swoje drużyny. Jak myślicie, z kim zagra JoJo?

2 myśli na temat “JoJo ponownie starterem w ASG!

 • 25 stycznia 2019 o 18:11
  Permalink

  Z Jamesem, Antetokounmpo raczej nie będzie chciał wysokiego tej klasy co Embiid

  Odpowiedz
 • 25 stycznia 2019 o 18:39
  Permalink

  Chyba pół-żartem Antek mówił, że wybierze Embiida i Westbrooka, bo sam nie jest tak waleczny i nieustępliwy jak oni. Domyślam się, że pół-żartem, bo chyba nikt nie chciałby łączyć tej dwójki… :p

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *