Jrue Holiday w ASG

Głosami trenerów wszystkich zespołów ligi Jrue Holiday został wybrany do rezerwowego składu na Mecz Gwiazd, mimo słabej gry Philadelphii 76ers. To pierwsze i zapewne nie ostatnie takie powołanie na All Star Weekend. Od 2006 roku, kiedy stałym bywalcem All Star Weekend był Allen Iverson, sztuka ta udała się jedynie Andre Iguodali w rozgrywkach 2011/12.

6 myśli na temat “Jrue Holiday w ASG

 • 25 stycznia 2013 o 11:04
  Permalink

  Brawo! Zasługuje sobie ciągnięciem w pojedynkę tej drużyny.

  Odpowiedz
  • 25 stycznia 2013 o 12:18
   Permalink

   dokładnie! cieszę się że dostał się on i Kyrie Irving bo do samego końca byłem pewien że D-Will za nazwisko wystąpi w meczu gwiazd, ale na szczęście dostali się Ci którzy najbardziej zasłużyli.

   btw brak Curry’ego w west i Lopeza w east to kpina.

   Odpowiedz
 • 25 stycznia 2013 o 13:39
  Permalink

  Jeeeeeeeeeeeeest! Hura nie wierze, super!! Tylko mu to pomoże w rozwoju swojej kariery:) Powołanie o tyle niespodziewane, że bilans mocno kiepski a w ostatnich latach przeszkadzało to w występie w ASG większości zawodnikom. Ale minut to coś czuje, że dostanie najmniej z wszystkich bo pewnie Kyrie zagra więcej.

  Odpowiedz
 • 25 stycznia 2013 o 16:41
  Permalink

  To chyba jedna z lepszych informacji tego sezonu ;) Może i Jrue dostanie mniej minut no ,ale od czegoś trzeba zacząć. Jak ktoś wcześniej powiedział – Gdzie jest kur..de Steph Curry????

  Odpowiedz
 • 28 stycznia 2013 o 16:20
  Permalink

  Rondo zerwał więzadła więc Jrue może jednak trochę więcej minut dostać ;) Byłoby spoko

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *