Kawhi w Toronto!

Jeszcze nie znamy wszystkich szczegółów, jednak pewne jest że Kawhi Leonard idzie w wymianie za DeMara DeRozana! Pozostali zawodnicy włączeni w tą transakcję są stopniowo informowani i za jakiś czas wszystko powinno być wiadome. Trochę zaskakujący kierunek dla Leonarda, który zapowiadał chęć gry w Kalifornii, a ląduje w chłodnym Toronto. Czekamy na ostateczne rozstrzygnięcie!

7 myśli na temat “Kawhi w Toronto!

 • 18 lipca 2018 o 13:59
  Permalink

  To najgorszy okres od wielu lat. Było tyle ciekawych nazwisk do wyciągniecia a tu nic, nie mowiąc o drafcie. Osobiście liczyłem na walke z bostonem a teraz będę sie cieszył jak wejdziemy do play-off jesteśmy największym przegranym.

  Odpowiedz
  • 18 lipca 2018 o 14:38
   Permalink

   Spokojnie, bez przesady, można było ugrać więcej, ale raczej nie widzę szans żebyśmy na wschodzie wypadli poza top4. Zobaczymy co pokażą Fultz, Korkmaz i Smith, a Wilson Chandler (o ile został w rosterze bo nie jestem pewien) to naprawdę solidne niedoceniane wsparcie z ławki, a mamy jeszcze jedno miejsce w składzie jak nie ma bjelicy. A co do Toronto, to strzelili sobie w stopę, już są słuchy że kawhi nie chce tam grać, głupi transfer. Powodzenia dla DeRozana, lubię gościa, mam nadzieję że się odnajdzie pod Popem i pozbędzie reputacji chokera

   Odpowiedz
   • 19 lipca 2018 o 06:16
    Permalink

    Nie mamy wolnego miejsca. W tej chwili jest 16 zawodników w kadrze. Jeden musi polecieć. A trzeba pamiętać, że mamy tylko jednego nominalnego PF. Roster jeszcze zmieni kształt.

    Odpowiedz
    • 19 lipca 2018 o 06:23
     Permalink

     Off season kiepski, ale nie straciliśmy żadnego kluczowego zawodnika, do tego jednak przed rokiem bazowaliśmy na młodych ludziach, teraz bogatszych o kolejny sezon, i dwie rundy PO. Także ciągle liczę na 3-4 seed, może nawet lepiej- ciągle jesteśmy na wschodzie, który teraz( po przejściu LBJ), teoretycznie nie ma gościa z 1st ALL NBA.
     Po cichu liczę na wymiany sensowne, i dodanie wartościowych role playerów. PF- C to konieczność. Dario i JoJo, Amir i Holmes to trochę za mało chyba, nawet tylko na wschodniego kontendera.

     Odpowiedz
 • 18 lipca 2018 o 16:03
  Permalink

  To się porobiło. Nie przesadzałbym, że Toronto strzeliło sobie w stopę. DeRozan ma duży kontrakt, a jak pokazały ostatnie lata nie jest gwarantem żadnych sukcesów w playoffs. Nawet jeśli Leonard odejdzie po sezonie, to ułatwi im to decyzję o przebudowie. A w tym sezonie Toronto spokojnie może powalczyć z Bostonem o finały. W sytuacji Philly niewiele to zmienia. Myślę, że jak zdrowie dopisze, to powinni powalczyć o 3-4 miejsce, tak jak ostatnio. Skład niewiele się zmienił. Mimo wszystko szkoda mi, że to nie Philly zrobiła transfer po Leo. Ponoć wszyscy w organizacji byli przekonani, że Kawhi zostałby na dłużej. A tak stracona szansa, bo latem poleci do LA, tak jak Bron i tyle go będzie widać. Chyba że zakocha się w Toronto. W każdym razie Philly raczej straciła okazję by go pozyskać.

  Odpowiedz
 • 18 lipca 2018 o 16:06
  Permalink

  Czyli widać że w negocjacjach nie bylo brane pod uwagę zdanie Leonarda tylko wysłali o tam gdzie im pasowało. Skoro tak to atmosfera między stronami była bardzo zła.
  Może to i lepiej bo by nas oskubali z połowy talentu w zamian za zawodnika z fochem.

  Odpowiedz
 • 19 lipca 2018 o 13:16
  Permalink

  Uff! Kawhi po sezonie gdziekolwiek by nie grał to i tak z własnej woli odszedłby do LAL, więc dawanie za niego czegokolwiek byłoby błędem. Dobrze się stało

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *