Kawhi w Toronto!

Jeszcze nie znamy wszystkich szczegółów, jednak pewne jest że Kawhi Leonard idzie w wymianie za DeMara DeRozana! Pozostali zawodnicy włączeni w tą transakcję są stopniowo informowani i za jakiś czas wszystko powinno być wiadome. Trochę zaskakujący kierunek dla Leonarda, który zapowiadał chęć gry w Kalifornii, a ląduje w chłodnym Toronto. Czekamy na ostateczne rozstrzygnięcie!

7 komentarzy

 1. Mew pisze:

  To najgorszy okres od wielu lat. Było tyle ciekawych nazwisk do wyciągniecia a tu nic, nie mowiąc o drafcie. Osobiście liczyłem na walke z bostonem a teraz będę sie cieszył jak wejdziemy do play-off jesteśmy największym przegranym.

  • Skinny pisze:

   Spokojnie, bez przesady, można było ugrać więcej, ale raczej nie widzę szans żebyśmy na wschodzie wypadli poza top4. Zobaczymy co pokażą Fultz, Korkmaz i Smith, a Wilson Chandler (o ile został w rosterze bo nie jestem pewien) to naprawdę solidne niedoceniane wsparcie z ławki, a mamy jeszcze jedno miejsce w składzie jak nie ma bjelicy. A co do Toronto, to strzelili sobie w stopę, już są słuchy że kawhi nie chce tam grać, głupi transfer. Powodzenia dla DeRozana, lubię gościa, mam nadzieję że się odnajdzie pod Popem i pozbędzie reputacji chokera

   • Serek7 pisze:

    Nie mamy wolnego miejsca. W tej chwili jest 16 zawodników w kadrze. Jeden musi polecieć. A trzeba pamiętać, że mamy tylko jednego nominalnego PF. Roster jeszcze zmieni kształt.

    • kozik pisze:

     Off season kiepski, ale nie straciliśmy żadnego kluczowego zawodnika, do tego jednak przed rokiem bazowaliśmy na młodych ludziach, teraz bogatszych o kolejny sezon, i dwie rundy PO. Także ciągle liczę na 3-4 seed, może nawet lepiej- ciągle jesteśmy na wschodzie, który teraz( po przejściu LBJ), teoretycznie nie ma gościa z 1st ALL NBA.
     Po cichu liczę na wymiany sensowne, i dodanie wartościowych role playerów. PF- C to konieczność. Dario i JoJo, Amir i Holmes to trochę za mało chyba, nawet tylko na wschodniego kontendera.

 2. Wilt100 pisze:

  To się porobiło. Nie przesadzałbym, że Toronto strzeliło sobie w stopę. DeRozan ma duży kontrakt, a jak pokazały ostatnie lata nie jest gwarantem żadnych sukcesów w playoffs. Nawet jeśli Leonard odejdzie po sezonie, to ułatwi im to decyzję o przebudowie. A w tym sezonie Toronto spokojnie może powalczyć z Bostonem o finały. W sytuacji Philly niewiele to zmienia. Myślę, że jak zdrowie dopisze, to powinni powalczyć o 3-4 miejsce, tak jak ostatnio. Skład niewiele się zmienił. Mimo wszystko szkoda mi, że to nie Philly zrobiła transfer po Leo. Ponoć wszyscy w organizacji byli przekonani, że Kawhi zostałby na dłużej. A tak stracona szansa, bo latem poleci do LA, tak jak Bron i tyle go będzie widać. Chyba że zakocha się w Toronto. W każdym razie Philly raczej straciła okazję by go pozyskać.

 3. Hetman3 pisze:

  Czyli widać że w negocjacjach nie bylo brane pod uwagę zdanie Leonarda tylko wysłali o tam gdzie im pasowało. Skoro tak to atmosfera między stronami była bardzo zła.
  Może to i lepiej bo by nas oskubali z połowy talentu w zamian za zawodnika z fochem.

 4. Sindo pisze:

  Uff! Kawhi po sezonie gdziekolwiek by nie grał to i tak z własnej woli odszedłby do LAL, więc dawanie za niego czegokolwiek byłoby błędem. Dobrze się stało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *