Knicks – Sixers 99:93

J.Holiday (30 punktów, 5 zbiórek, 5 asyst), E.Turner (21 punktów, 6 zbiórek, 8 asyst), T.Young (11 punktów, 10 zbiórek, 4 przechwyty), S.Hawes (10 punktów, 9 zbiórek), L.Allen (10 punktów, 8 zbiórek).

Do gry wrócił w dobrym stylu kontzjowany przez ponad 3 tygodnie Thaddeus Young, ale Sixers przegrali po raz piąty z rzędu i boleśnie upadli na samo dno Atlantic Division (10. pozycja w Konferencji Wschodniej).

4 myśli na temat “Knicks – Sixers 99:93

 • 25 lutego 2013 o 21:29
  Permalink

  Nie sądziłem, że to powiem – TANKUJMY ILE WLEZIE!!!!

  Odpowiedz
 • 25 lutego 2013 o 22:25
  Permalink

  Nie pomyślałbym kiedyś że sam to napiszę ale racja, tego sezonu już nie da się uratować, oni graja fatalnie, pomijając bilans widać różnicę poziomów i nic w tym sezonie nie ugrają.
  Martwi mnie również inna sprawa, Sixers cały czas traktują Bynuma jako opcję nr 1 dla tego zespołu, dla mnie to będzie ogromny problem, może czytaliście już że zaczął trenować z zespołem ale Collins jasno dał do zrozumienia że jego gra w tym sezonie powoli ucieka a on sam nie zrobił specjalnie dużego wrażenia. Nie chcę żeby podpisali gościa na długoterminowy maksymalny kontrakt, to będzie katastrofa

  Odpowiedz
 • 26 lutego 2013 o 21:01
  Permalink

  Jak wyglądamy w odniesieniu do zbliżającego się draftu? Pogubiłem się trochę, czy nasz pick został oddany, czy nadal posiadamy go na jakichś określonych zasadach. I druga kwestia – jest w loterii ktoś ciekawy do wyciągnięcia w tym roku?
  O PO możemy zapomnieć. Ciekawi mnie jedynie jakie stanowisko zajmie zarząd w stosunku do gościa na glinianych nogach, który nie wiadomo, czy w ogóle pokaże się w tym sezonie. Pytanie też, czy jakikolwiek team będzie w tej sytuacji go kusić maxem. Biorąc pod uwagę to, co pokazuje w obecnym sezonie, równie dobrze można podpisać Odena.

  PS: Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Bynum ma na tą całą sytuację kompletnie wy*ebane?

  Odpowiedz
 • 26 lutego 2013 o 23:59
  Permalink

  Nasz pick jest chroniony w loterii, więc w przypadku braku PO pozostaje u nas. Jeśli będzie PO to Miami ma prawo wykorzystać nasz pick. Mają na to bodajże 3 sezony, jeśli do tego czasu nie będą mieli możliwości wykorzystać (brak PO), albo sami nie wykorzystają to z tego co pamiętam, automatycznie dostają pick w 2 rundzie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *