Korver blisko? Zainteresowanie Melo zdementowane

Według najnowszych doniesień Sixers chcą jak najszybciej sprowadzić do siebie Kyle’a Korvera. Jeden z najlepszych strzelców w historii NBA (46.4% za trzy w karierze, 2225 trafionych trójek – #4 w historii NBA) nie odgrywa ważnej roli w ekipie Cavaliers, która nastawiona na przebudowę chce gromadzić picki draftu. Wartość 37-letniego Korvera nie jest w tej chwili duża, więc Cavaliers na pewno wezmą pod uwagę ofertę Sixers. O zainteresowaniu strzelcem pisaliśmy już latem.

Równocześnie z odsunięciem Carmelo Anthony’ego od gry przez Houston Rockets pojawiły się plotki o możliwym transferze do Philadelphii, jednak klub błyskawicznie zdementował te informacje. Sześciokrotny All-NBA ma w tej chwili bardzo słaby PR i uważany jest za zawodnika mającego zły wpływ na kolegów z drużyny.

Słaby początek Washington Wizards i dziura na skrzydle w ekipie Sixers również nie pozostają bez skojarzenia w mediach. 76ers są rzekomo zainteresowani trójką zawodników ekipy ze stolicy – Jeffem Greenem, Markieffem Morrisem i Kelly’m Oubre Jr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *