Dario i Robert żegnają się z Philadelphią

Robert Covington:

Chcę po prostu podziękować Philadelphii i klubowi 76ers za pozwolenie mi na rozwój jako gracz w tym miejscu przez ostatnie cztery lata. Przez wzloty i upadki nauczyłem się tutaj wiele, a wy zawsze nas wspieraliście. To była niesamowita podróż i zdecydowanie nie zamieniłbym jej na nic w świecie. Stworzyłem tutaj wiele przyjaźni i więzi, które będą trwać całe życie. Teraz czeka na mnie nowa przygoda, a ja jestem wdzięczny za tę szansę. Do następnego razu, Philly!

Dario Sarić:

Nie miałem pojęcia, że mam opuścić Philly, tak jak trener i GM. Powiedzieli mi, że właściciele doszli do porozumienia i muszę to zaakceptować. Takie jest NBA.

Bycie częścią tego zespołu, tej organizacji i tego miasta było wielkim zaszczytem. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie w trakcie tej podróży, a także fanom, którzy sprawiali, że chciałem dawać z siebie wszystko. Dawałem z siebie 100% w każdym meczu, by to miasto było ze mnie dumne. Dziękuję ci, Philly! Życie toczy się dalej i czas na nowe przygody.

Pedrag Sarić (ojciec Dario):

To był dla niego szok, ponieważ cały czas mówiono mu, że jest częścią projektu Sixers i że liczą na niego w nadchodzących latach. Trener Brett Brown uwielbiał go i nawet rozpłakał się, gdy się żegnali. Ale takie jest życie w Ameryce (w NBA). Właściciele dwóch klubów osiągnęli porozumienie i trzeba to uszanować. Żegnasz się i idziesz do przodu.

3 myśli na temat “Dario i Robert żegnają się z Philadelphią

 • 13 listopada 2018 o 08:13
  Permalink

  Wynika z tego, że Brand nie miał nic do gadania przy tej wymianie. Po co w takim razie zatrudniać GMa, jak można wszystko robić na niwie właścicielskiej

  Odpowiedz
 • 13 listopada 2018 o 09:54
  Permalink

  Dla tego zatrudnili właśnie takiego GM’a. To się ładnie nazywa „figurant” ;)

  Odpowiedz
  • 14 listopada 2018 o 03:53
   Permalink

   Właśnie jestem ciekawy, na ile Brand jest figurantem, bo przy okazji tego transferu rzeczywiście trochę tak to wygląda…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *