6 myśli na temat “Magic – Sixers 103:98

 • 23 lutego 2015 o 11:58
  Permalink

  Caanan jako rozgrywający rzeczywicie na błysnął ale rzucił 4/9 za 3. Jest dobrze :)

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2015 o 12:27
  Permalink

  Wygląda to nieźle, frazier i caanan w miarę sobie radzą, może ten MCW (mimo calej sympatii do tego zawodnika) faktycznie nie był nam tak potrzebny.

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2015 o 15:39
  Permalink

  Z tym, że MCW prezentował jakieś wartości rozgrywającego, Caanan to typowy strzelec, okaże się, że pewnie w stylu Lou Williamsa, a i lepszy od niego nie będzie.

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2015 o 17:09
  Permalink

  Jak dla mnie, pierwszym rozgrywającym w przyszłym sezonie będzie Wroten, chyba że w drafcie wezmą kogoś na tę pozycję. Już w tym sezonie w meczach w których grał, starał się bardziej rozgrywać piłkę od MCW, był to zupełnie inny typ zawodnika niż sezon wcześniej. Jeśli wystarczająco szybko wróci do zdrowia i w przerwie między sezonowej potrenuje trochę, to może być z niego ciekawy gracz na pg

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2015 o 20:11
  Permalink

  @meler Chodziło mi o to, że aktualnie nie widać jakiegoś wielkiego spadku jakości gry. Przecież nikt nie wiąże przyszłości z Frazierem ani Caananem jako podstawowym rozgrywającym. :D Podstawowym rozgrywającym będzie Russel/Mudiay jesli będziemy mieli pick #1-3 bo jakoś mi się nie wydaję żeby Hinkie brał Okafora czy Townsa. No chyba że się mylę i ktoś z Was widzi sens takiej zagrywki ;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *