Marial Shayok eksploduje w G-League!

Frustracja kibiców Sixers sięga ostatnio bardzo wysoko, więc dla odmiany oddalimy się od Philadelphii aby sprawdzić, co dzieje się w G-League. Należąca do Sixers drużyna Delware Blue Coats rozegrała już dwa spotkania nowego sezonu, których niekwestionowaną gwiazdą był Marial Shayok. W pierwszym meczu rzucił 34 punkty, w drugim już 42 i obecnie jego linijka 38.0 ppg (54.9% z gry, 37.5% za trzy), 7.5 rpg i 3.0 apg w 32.5 minuty na parkiecie wygląda całkiem imponująco, nawet jak na zaplecze NBA. Ciekawe, czy Shayok utrzyma formę i dostanie szansę w Sixers?

 
Tymczasem wygląda na to, że na tą szansę musi jeszcze trochę zapracować Zhaire Smith, który wypada lepiej niż rok temu, ale statystyki na poziomie 11.0 ppg (45% z gry i tylko 1/7 za trzy), 5.0 rpg i 2.0 apg sugerują, że ten wciąż tylko 20-letni obrońca nie jest jeszcze w pełni gotowy na grę w NBA. Będziemy jednak przyglądać się występom Smitha z nadzieją, że jego dzień szybko nadejdzie.

Jedna myśl na temat “Marial Shayok eksploduje w G-League!

  • 15 listopada 2019 o 10:48
    Permalink

    Smith to wciąż projekt, niech się chłopak tam rozwija. A Shayok w tym wieku musi dostarczać takie liczby jeśli myśli o NBA. I kto wie, może się okaże, że będzie dla Nas już niedługo fajnym wzmocnieniem? Problemem u niego jest defensywa, ale ofensywnie ma chłopak ogień.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *